Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan legyek közrendőr?

Hogyan legyek közrendőr?

Figyelt kérdés
Szeretnék sima rendőr lenni, nem készenléti. Még nincsen érettségim, de lassan lesz és el kell döntenem, hogy mivel akarok foglalkozni. A rendőr a legjobb amit eltudok képzelni. Rengetegszer gondolkoztam, hogy mi lenne, ha rendőr lennék és nagyon felemelő érzés volt, akárhányszor bele gondoltam. Csak, ha jelentkeznék, akkor szeretném elkerülni, hogy készenléti rendőr legyek. Tudom hülye indok amit most mondani fogok, de tényleg így van. Én nem veszek fel gombos pólókat, mert hányingerem van tőlük. A készenléti rendőröknek az van és nagyon hányinger keltő számomra a pólójuk. Egyszer elhánytam magamat, mert beszéltem egy rendőrrel, hogy hogyan legyek rendőr és oda jött egy készenléti rendőr, aztán hazudnom kellett arról, hogy miért hánytam el magam. Nagyon kellemetlen volt. Tudnátok segíteni, hogy hogyan legyek közrendőr?

2017. aug. 12. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj el rendőrnek és ne jelentkezz a készenlétiekhez. Bonyolult ugye?
2017. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 olalyy ***** válasza:
Nem akarlak le lombozni de akármelyik iskolába jelentkezel a póló ugyanaz mint a KR-nél csak más van rá írva
2017. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Ne járd ki az általánost se. Menj be a testülethez felvételi időszakban, és kész.
2017. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2017. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon poénos, de már 2 éve gimnáziumba járok és lassan itt az ideje a pályaválasztásnak. 16 évesen már kéne lennie valami elképzelésnek, de akárhogyan próbáltam valami mást keresni, mindig arra jöttem rá, hogy csak katona vagy rendőr lehetek. A katonaság nem rossz ötlet, de iszonyatosan jó fizikum kell, hogy felvegyenek a tiszti főiskolára.
2017. aug. 12. 22:53
 6/15 olalyy ***** válasza:
Hát ha mindenképp ezt akaod csináéni akkor jelentkezz gimnáziumba de mi lessz akkor ha egy "gombos pólós " emberrel szemben kell majd intézkedned? [link]
2017. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sajnos mindenkinek vannak fura dolgai. Nekem ez van. Neked lehet, hogy mástól fordul ki a beled.


A gyengébbek kedvéért megismétlem, hogy 2 éve gimnáziumba járok és lassan itt az ideje, hogy eldöntsem mivel akarok foglalkozni.

2017. aug. 12. 23:12
 8/15 olalyy ***** válasza:
De szerintem ha már ezzel probléma van akkor később mi lessz ha egy gombos kabát vagy akár ha egy inges ember jön szembe veled
2017. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor majd elkövet egy öngyilit.
2017. aug. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos alkalmatlan vagy rendőrnek. Ha pl. egyből civil ruhás rendőr lennél - ami egyébként nehezen képzelhető- mit csinálnál a kapitányságon amikor találkozol az egyenruhással, lehányod? esetleg az intézkedés alá vont civilt lehányod?
2017. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!