Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért mit kaptunk volna?...

Ezért mit kaptunk volna? Megbüntettek volna?

Figyelt kérdés
Békésen sétáltam haza karate edzésről.Egyszer hirtelen megjelent mögöttem egy haverom biciklivel,aki a suttyó vérproli haverja társaságában volt.Mondta,hogy menjek velük.Igaz,nem szívesen,de belementem.Mentünk egy darabig és a gyerek letépett egy hirdetést a buszmegálló faláról,elővett egy öngyújtót,meggyújtotta és ledobta a földre.Ott égett lent a papír a földön.És pont jött egy kocsi,azt hittük rendőrautó,de nem az volt,hanem orvosi ügyeletes autó.Annak a tetején is van sziréna.Én persze ahogy tudtam,leráztam őket.Ne rángassanak bele semmibe.Ha rendőrautó lett volna,mi lett volna?Bevittek volna engem is?Mondjuk a haverom az normális,jó gyerek,csak a másik ilyen abberált.Mondjuk ez nem mostanában volt,hanem még 2014-ben,csak most valahogy eszembe jutott

2017. aug. 14. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez még csak nem is szabálysértés, szóval nem, nem történhetett volna semmi.

Legrosszabb esetben kiszáll az autóból a rendőr, megkérdezi hogy mit csináltok és miért, ha gyanúsan viselkedtek vagy olyan kedve van igazoltat és ennyi. Semmilyen büntetés nem jár érte.

2017. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Garázdaságot simán ki lehet belőle hozni. Felveszik az adatokat és a haver kapott volna egy figyelmeztetést, ha először csinálja.
2017. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!