Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most én vagyok a nem normális,...

Most én vagyok a nem normális, vagy akinek telefonáltam az?

Figyelt kérdés

Tüzijátékozik, durrogtat valaki pár utcával arrébb, telefonáltam a rendőrségnek hogy kezdjenek vele valamit, elmondtam hol van ez az egész, és ennyi történt:

-És mit csináljunk vele?

- Ha jól tudom ez csendháborítás, ráadásul petárdával, ami... (itt közbe vágott)

- De mit csináljak vele? Küldjünk ki azért oda valakit, mikor valószínű hogy mire kiérnének befejezodjon, vagy beszélgessenek pár percet és ugyan úgy folytassák?

Majd rám csapta a "kagylót", és csak lestem hogy ez mégis mi volt. Már vagy fél órája durrog, egyre jobban, gyorsabban, egyre többet, mélyebbet! Mit tehetnék, ha a rendőrség ennyire...???


2017. aug. 18. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Lekközelebb hívd nyilvános fülkéből a rendőrsége, és mondd hogy mintha xy-házszám környéként lövöldözés lenne.
2017. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
legközelebb
2017. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

1. az a hatóság félrevezetése


egyébként egyikőtök se normális :D ha 30 perces tüzijátékot rendez az érthető, h csendháborítás, de LEHET HOZZÁ ENGEDÉLYE pl. arról meg a rendőrök diszpécserek nem tudhatnak, ezért most kiküldenek valakit, oda ér és addig már be is fejezték. Nyomozást meg akkor indíthatnak, h ha feljelented őket.


Off: de elég rosszindulatú dolog a rendőrségnek szólni ezért... Mások élvezik, nem tart olyan sokáig, hogy belekelljen halni.

2017. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

A petárdázás az a szintű élvezkedés, mint amikor a 4 éves hülyegyerek propellereset játszik a fütyijével. Rendkívül primitív szórakozás, hogy az vicces, ha valami durran.


Aztán ők beszélnek rosszindulatról meg empátia hiányáról, amikor felhívod a rendőrséget, miközben ők telibeszarják az állatokat és azt, hogy valaki akkor aludni szeretne, pihenni szeretne, filmet nézni szeretne.

2017. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 sajnálom, hogy ennyire "gyökér" vagyok, hogy 40 órája ébren vagyok, fáradt vagyok, el megyek aludni és arra ébredek az éjszaka kellős közepén, hogy a kevesebb mint 1 éves kisfiam sír, mert petárdázik valamelyik idióta.
2017. aug. 19. 00:56
 6/14 A kérdező kommentje:
De igen, igazad van, az én kva anyámat hogy szólni mertem mert fél órát cseszekedett, és azota is próbálom altatni a picit....
2017. aug. 19. 00:57
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

3#


"az a hatóság félrevezetése"


És ha én azt hittem az éjszaka közepén felriadva? Nem vagyok képesített tűzszerész, hogy meg kelljen tudnom állapítani.


Olyan hatóság meg nincs, aki kétségbe vonja hogy mit hittem. Inkvizíció már nem létezik.

2017. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%

Már jó pár éve bevezették hazánkban is hogy PT1 és PT2-es kategóriába tartózó tűzijátékokat magánszemély az év BÁRMELY napján, MAGÁNterületen használhat!


"Mindig is voltak károgók, és lesznek is, Akiknek semmi se jó. De te biztos nem voltál fiatal... "

Inkább kimentem volna és gyönyörködtem volna benne ;)

2017. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

De éjszaka nem, ugyanis ez csendháborítás. Továbbá az se mindegy hogy az A bizonyos magán terület hol van, a semmi közepén durrogtathat.

A szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló 2012. évi II. törvény szerint, aki lakott területen indokolatlanul zajt okoz, amely alkalmas arra, hogy mások nyugalmát zavarja, szabálysértést követ el.

2017. aug. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
Nyilván délben fogok tűzijátékozni, mert akkor a leglátványosabb! ;)
2017. aug. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!