Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valaki jár az udvarunkon...

Valaki jár az udvarunkon éjszaka. Egyszerű kamerával készítettünk róla felvételt de nem lehet kivenni ki az. Ha bejelentjük a rendőrségnek adnak valami normális kamerát?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk semmi zűrzavart hogy ne vegye észre az illető. Hónapok óta bejár az udvarra és többször tönkre tette a motorokat meg bejár mindenhova. A házba még szerencsére nem.
2016. jún. 1. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adnak, hol élsz te?
2016. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég baj. Gondolom akkor semmit nem tudnak tenni hogy kiderítsék ki jár be. Ma is csak úgy bejött mikor kint voltam és eléggé ijesztő volt úgy hogy be is rohantam.
2016. jún. 1. 01:06
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
A rendőrségtől ne várj semmit. Közlekedési pénzbehajtáson kívül sajnos minden más meghaladja a képességeiket. Egyébként ha elkapnák se járnál jobban. Nekem volt egy ilyen ügyem, pont rajtakaptam drága barátainkat. 4-en voltak, 3 meglógott, de egyet elkaptam. Kihívtam a rendőröket, igazoltatták, azt mondta a másik 3-at nem ismeri, sose látta őket korábban. A rendőrök azt mondták, hogy sajnos nem tudnak mit tenni... Még csak be se vitték. Úgyhogy ennyit a szuper rendőrségünkről. Én a helyedben megpróbálnám elkapni aki bejárkál és lerendezném vele a dolgot, hogy többet ne legyen kedve oda menni - ha érted mire gondolok... Sajnos másképp nem fog megoldódni a problémád mivel a rendőrség totál alkalmatlan a saját feladatára.
2016. jún. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedj össze pár nagyobb darab cimborát, figyeljétek ki mikor jön és kapjátok el. Nem kell megverni, mert abból nektek lesz bajotok, de rá lehet kicsit ijeszteni.
2016. jún. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szedj össze pár nagyobb darab cimborát, várjátok meg egyik este és kapjátok el. Nem kell megverni, mert abból nektek lesz bajotok (ilyen esetben bezzeg, mikor valaki magát védi, hirtelen nagyon tud intézkedni a rendőrség), de rá lehet kicsit ijeszteni.
2016. jún. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

"Ma is csak úgy bejött mikor kint voltam..."

"csak úgy"

Nem zárod kulcsra a kaput?

2016. jún. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Igazából ha konkrét időpontokban megy be, esetleg behatárolható, hogy mely órák között hatol be, akkor akár ott is lehetnek addig veled a házban.


Volt egy hasonló eset itt nálunk, ahol élek, amikor addig ismeretlen személy folyamatosan bejárt egy portára, és változóan, de mindig vitt el valamit (egyre kisebb értékeket, hiszen bevitték amit lehetett a házba, vagy annak pincéjébe). Amikor kiderült, hogy ezt milyen időpontokban teszi, akkor egy nyomozó, meg egy sima rendőr ott maradt a házban a gazdával, és amikor újra megjelent, akkor hirtelen kirohantak, és elfogták. Így meglett az orgazda is, akinek eladta (hiszen kihallgatásnál elmondta). Bár szinte semmit nem találtak már meg az ellopott eszközökből, de akkor is megszűnt a cselekmény, ami már nagy eredmény.


Nyilván egy jó kamera felvétel is elegendő lehet a megoldásához, de ahhoz tényleg nagyon jónak kell lennie, és az elkövetőtől is figyelmetlenséget feltételez (hogy nem takarja el az arcát, vagy egyéb ismertető jeleit).

2016. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De kulcsra van zárva minden csak bemászik a kerítésen tegnap meg a kert felől jött. Megbuherálta a kamerát hogy az arcát ne vegye de a testalkatát láthattuk. Valószínűleg nem fog jól járni ha elkapjuk.
2016. jún. 1. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha tudod hogy épp a kertben parádézik hívd a rendőröket hogy valszeg betörő mászkál a kertben. Lehet tesznek rá de egy próbát megér
2016. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!