Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki rendőrségi pszichológiai...

Aki rendőrségi pszichológiai vizsgán megbukik, azt régen sorkatonának sem vették volna fel?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Régen lehet hogy megcsinálta volna vagy lehet jövőre megcsinálod, az ember mentális állapota állandóan változik Ezért is lehet ezeket a teszteket évente ismételni
2017. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Sose volt komoly a sorkatonai szűrés , fizikailag alkalmatlanokat komoly betegeket is besoroztak , azért mert a hiányzó létszámot ( azok akik lefizették a fejeseket stb) kikellett pótolni a maradékból .
2017. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Em hiszem, régen, sorkatonai szolgálatra sok olyat besoroztak, akinek nem lett volna szabad fegyvert adni a kezébe.
2017. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne vették volna fel. Kötelező volt.
2017. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bsxy ***** válasza:
100%
Én 24 éves koromban vonultam,1 nappal előtte kaptam a behívott hogy le járt volna a hadkötelességem.Végül munkásszázadba kerültem mert hiány volt kőművesekből.
2017. aug. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki jó valamire a katonaságnál.


Izraelben a fizikailag alkalmas Down kórosokat is besorozzák. Imádnak sorakozni, szalutálni, dicséretet kapni. Emellett kihasználják a túlfejlett rendszeretetüket, pl. kiváló raktárosok lesznek.Így nemhogy a TB-t terhelnék, még hasznot is hoznak.

2017. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hinned kell ebben , fegyvert oda adták bárkinek mivel nem profi szűrés volt . Aztán ha marhaságot tett vele vagy magában kárt akkor kivizsgálták , a tisztek megúszták mert azok elrendezték hogy jól jöjjenek ki belőle .
2017. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!