Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Laktózérzékeny ember lehet...

Laktózérzékeny ember lehet rendőr/rohamrendőr?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy gluténérzékeny nem lehet katona,mert a laktanyában nem fognak rá külön főzni.

De a rendőrséggel és a laktózérzékenységgel mi a helyzet?Mondjuk nem biztos,hogy az vagyok,csak pont most javasolt 2 hét tejtermékmegvonást,mert puffadok meg napi 4x székelek



2017. szept. 8. 11:12
 1/6 hájaaa ***** válasza:
53%
És ezt kötelező bevallanod? Vagy milyen hátrány ér ha magadnak megtartod ezt?
2017. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

A tejet könnyebben elkerülöd, mint a kenyeret.

És a tejes ételre mondhatod azt is, hogy nem szereted.

Szerintem simán lehetsz rendőr, még akkor is, ha laktóz intoleranciád van.

2017. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
A magyar felnőtt lakosság több, mint 60%-a laktózérzékeny. Ez a normalitás. A tejet és néhány tejterméket ki lehet kerülni.
2017. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Képzeld el, hogy épp üldözöl egy bűnözőt, aki hirtelen fog egy kancsó tejet, és a szádba erőszakolja, te meg ott helyben összefosod magad. Nem ér annyit az egész.
2017. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Mi van ha be kell hatolnod egy tejcsarnokba, mert a bűnöző ott rejtőzik, de már összes tejtartályt szétlőttétek?

2017. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó: akkor lesz tejben, vajban folyó kánaán :)


simán lehetsz, nem fogja látni senki, ha összefosod a gatyádat, ezért ilyen sötét színű, mindenre gondolt a Pintér művek :)

2017. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!