Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bünügyi nyomozók! Nektek...

Bünügyi nyomozók! Nektek miből áll egy átlagos munkanap?

Figyelt kérdés

Miket csináltok általában?

Mi volt az eddigi legextrémebb ügy amiben dolgoztatok?

Hol végeztetek, és mennyi idő kellett mire nyomozótiszté váltatok?



2017. okt. 23. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Begyűccsük a migrantokat, lecsukjuk űköt.
2017. okt. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 corsair1969 ***** válasza:
71%
Szerintem felejsd el úgy egészében a magyar rendőrséget főleg a nyomozókat, ha nem akarsz idő előtt infarktusban vagy agyvérzésben meghalni. Ez a munka nem olyan mint a filmekben....Ha nem a kiemelt ügyek osztályán vagy az életvédelmen dolgozol egy xar meló. Persze az első két helyre kihalásos alapon lehet csak bejutni de hidd el az se leányálom.
2017. okt. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 corsair1969 ***** válasza:
38%
Amúgy meg egy értelmes állományban lévőnyomozó sem fogja leirni ,hogy milyen ügyekben dolgozott mert az szolgálati titok. Csak a nagypofájúak szoktak ilyesmikkel hencegni mesélni.
2017. okt. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó estét!

Nem tudok átugorni ezen a kérdésen.

Én ezen szakmában dolgozó vagyok.

Érettségit tettem, és Miskolci Rendőrtiszt-helyettesi iskolát végeztem.

Ezután beiratkoztam (Mai Nemzeti Közszolgálati Főiskola) a Rendőrtiszti Akadémiára, ahol végeztem bűnügyi-nyomozó szakot a Rendészeti-Közszolgálaton belül.

Rendőri titoktartás köt, így nem mondom meg, a szolgálati helyem, sőt a bevetések helyszínét.

Megérte (nekem) ennek tanulnom, mert ez érdekelt.

Nagyon nem bírom ,,mi volt a legextrémebb küldetés?" részt. Különbözőek.

Idegrendszer kell (legalább annyi ,mint egy idegsebészhez).

Remélem tudtam segíteni.

Üdv.

2017. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!