Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25+,30-as férfiak, akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+,30-as férfiak, akik már nem tanulnak, nincs párjuk, feleségük, kevés a haverjuk! Nektek hogyan telik el egy átlagos munkanap? Jó ez így nektek? Hogy kötitek le magatokat, milyen pár nélkül?

Figyelt kérdés
31 F. Mindenkinek, aki komolyan leírja pár mondatban, megy a zöld kéz.
2016. dec. 28. 14:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%

"Nektek hogyan telik el egy átlagos munkanap?"

- munkával


"Jó ez így nektek?"

- nem, de valamiből meg kell élni


"Hogy kötitek le magatokat, milyen pár nélkül?"

- a munkahelyen többnyire munkával kötöm le magam, a maradék időben unatkozom - nem tudom milyen pár nélkül, többen ülünk az irodában

2016. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Szar, szar és nagyon szar.


Egyre nehezebben tudok koncentrálni a feladataimra, egyre gyakrabban bennem van a szorongás, hogy nem találok senkit. Mikor otthon vagyok akkor bármit is keresek nem tudom lekötni magam, néha céltalanul össze vissza keresgélek a netten vagy gy.k. ra írok vagy gy.k. olvasok. Néha a filmnézés az segít legyen normál film vagy dokumentum film. Egy jó film ki tud kapcsolni, de sajnos ez nem jó, hogy miden időben ezt csináljam, mert mikor nem ezt csinálom mindig gyötör a kín, .... nagy ritka mikor meg tudok szabadulni tőle.

Néha még segítenek az agykontrollos meditációk. Újabban nagyon szarul alszom, rém álmaim vannak az utóbbi napokban, állandóan próbálkozom de nem jön össze és olyan furán érzem magam ébredés után is, néha még a gondolkodás is terhemre van.


30f

2016. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
9.00-17.00 dolgozok.közben rá nézek a gyakorira,facera.17.30 körül haza érek és vár az üres lakàs.utánna net,tv.Elég szar îgy èlni de nem lehet tenni ha nem kellek senkinek.Màsnap folytatodik minden előről!27f
2016. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

5:40 körül kelek.

Kb 6:40-50 körül elindulok melóba, mert nem a lakóhelyemen dolgozok. Ez kb 35-40 perc.

7:30-kor kezdek.

16:15-30 körül végzek. Indulok haza.

Útközben még vásárolok ezért van, hogy 6 után érek haza.

6 után vacsora, házi munka ilyesmi. Mindjárt 8. Fürdés, utána tv, vagy olvasok. 9:30-10 körül fekszek. Ennyi.

Nem jó. Nem szeretem. De legalább minden hónap 10-én kapok fizetést.

2016. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz, de elég rossz ezt látni, hogy nektek sem jó ez így.
2016. dec. 28. 15:06
 6/28 A kérdező kommentje:
Valahogy nekem az ramaty, hogy 3-4 felé hazajövök az iskolából (tanár vagyok), itt vár az üres albérlet. Kisváros, kevés nővel, vagy ha van is, annak nem kellek. A nagyváros 90 km-re van, oda nap, mint nap bemenni...áh. Heti egyszer elnézek oda. De rossz ez így is. Esténként olvasgatás, próbálok nem gondolni arra, hogy megint egyedül vagyok. Társkeresőzés kizárt, 3 kapcsolat onnan 5 év alatt, 2 szer ők nem voltak szerelmesek belém, egyszer én nem. Így az életben kellene ismerkedni, de akik nekem kellenek, azoknak én nem, illetve fordítva is. Haverom csak 1 van, jó esetben 2. Jó, ha havonta egyszer találkozok velük (messze élnek). Szóval majdnem őrülök meg egyedül.
2016. dec. 28. 15:11
 7/28 anonim ***** válasza:

Napi 8-12 órát dolgozom, a maradékban napi teendőket intézek, illetve rengeteget alszom.

Van némi összehasonlítási alapom, az alapján nekem így tökéletes. Nincs érzelmi zsarolás se szüntelen nyafi-nyafi.

Hét közben abszolút a munkának élek, esetleg esténként olvasok. Hétvégén kiruccanunk a barátokkal asztali szerepjátékozni, pokemonra vadászni vagy egyszerűen csak videojátékozni valakihez. Ilyenkor akinek van, hozza a kis ebihalat, és az élet babázós/gyerekkel játszós részét is letudom.

2016. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én is kisvárosban élek. Haverjaim közül csupán csak 1 maradt itt. Neki már felesége van és egy kislánya, ő átvette apja vállalkozását ezért maradt itt. A többi lelépett innen. London, Bristol, Svédo, Németo, Budapest. Itt nincs jövő.
2016. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
07.40 körül kelek. 08.00 körül kajálok és kaját csinálok, 08.45 körül indulok kocsival. Van, hogy néha be kell mennem telephelyre, de van, hogy a ház elől indulok el, délután 3-4 közt szoktam hazaérni általában. Jó a meló, mert kötetlen/én osztom be a munkaidőmet, valamilyen szinten a magam főnöke vagyok (még, ha van is főnököm), nem ugatnak felettem, viszont nem vagyok túlfizetve egyelőre (újabb cég, nem régóta vagyok náluk). Ha hazaérek, ebédelek, pihenek, majd bizonyos napokon elmegyek futni, ez heti 3, pihenőnapon, amikor nem futok, akkor meg néha bringázok a városban. Van, hogy filmet nézek, olvasok, netezek pl. GYIK, zenét hallgatok, beszélgetek telón régebbi ismerőssel, heti 1-2x kapcsolok tv-t este lefekvéshez. Ha bejön a jó idő tavasszal, szeretnék és fogok is menni túrázni, kirándulni, fotózni stb. persze csak hétvégente, amikor nem dolgozok. Ja, ez sem nagyváros, szóval szociális életre nem sok esély van úgy, hogy a baráti körünk 1-2 éve szétszéledt rendesen. RÁadásul introvertált emberként meg amúgy sem könnyű ismerkedni...
2016. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is itt ba..om a lovat ilyenkor téli szünetben fél napig, sajnos jobb híján. Ha van párom, hónapokig fel sem jövök ide, de ha nincs, itt kockulok. Nincs ez így jól.
2016. dec. 28. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!