Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Általános műveltségi teszten...

Általános műveltségi teszten milyen kérdések sanszosak (ARSZKI-felvételi)? Hogyan lehet rá rövid idő alatt felkészülni? Más: motoros rendőr orientáció esetén mire számítsak?

Figyelt kérdés
Kevés a szabadidőm..
2010. máj. 30. 12:18
 1/8 anonim válasza:
Nagyjából semmire, ne félj. Arra kíváncsiak csak, hogy teljesen tapló vagy-e? Ki a miiszterelnök? Magyarország államformája, ilyesmi...
2010. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valóban? Ez tapasztalat, ill. biztos forrás? Eddig feleslegesen feszültem volna? Baaa..
2010. máj. 30. 20:09
 3/8 anonim válasza:
Én az RTF-en felvételiztem, szerintem ugyanaz van.
2010. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked az RTF-en csak ennyi volt? Részletesebben? Én 2004-ben érettségiztem, mit frissítsek szerinted?
2010. máj. 31. 09:25
 5/8 anonim ***** válasza:

A múltkor láttam ilyen tesztet. Általános műveltségi, így nem igazán lehet rá készülni!


Egyet leírok példaként. Nem konkrét kérdés, hanem egy látott kérdések analógiájára kreáltam egyet. (Ha véletlenül mégis ez lenne, akkor örülj neki!)


A hal és a víz olyan kapcsolatban van, mint az autó és

a) az út.

b) a benzinkút.

c) az autószerelő.

2010. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
12.53h: ehhez hasonlók voltak a pszihológiai teszt egy részén. Olyasmit már hallottam, h törit, állampolgári ism--t és rendészeti ismereteket hasznos olvasgatni, de szűkített témakör jól jönne-időhiány miatt.
2010. máj. 31. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:

"2.53h: ehhez hasonlók voltak a pszihológiai teszt egy részén. "

Na ja, ez pszichón volt, de ez általános műveltség jellegű. (Hogy pontosan mit mérnek vele, azt nem tudom.) Hogy ezenkívül milyen felvételi vizsgák vannak, az nem tudom, mert nem rendőr leszek, csak láttam ezt a tesztet.

2010. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat!

Többiek?

2010. máj. 31. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!