Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a párom volt már büntetve,...

Ha a párom volt már büntetve, lehetek rendőr?

Figyelt kérdés
Nos a kérdésemet látjátok. Párom volt már büntetve. Kb 10-15-20 éve. Ha jól tudom tavaly járt le, vagyis évült el. Igazából letöltötte, nem rossz ember. Én annak tanulok, a későbbiekben pedig rendőr szeretnék lenni. Környezet tanulmánynál ezt nagyon nézik? Esetleg elutasíthatják a jelentkezésemet?! Valakivel volt már így? Értelmes és a témához kapcsolódó válaszokat kérek. Előre is köszönöm szépen!

2017. nov. 6. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

"Kb 10-15-20 éve. Ha jól tudom tavaly járt le, vagyis évült el. Igazából letöltötte, nem rossz ember."

Nem tudod, hogy 10, vagy 20 éve történt-e? ...és most végül is letöltötte, vagy elévült? (Mert az baromira nem mindegy.) Egyébként ha most akarsz pályát választani, akkor az ominózus időpontban még nagyon pici gyerek lehettél. Miből gondolod, hogy ez ma számít bármit is?

2017. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
nem. Ilyenkor a következő két generáció nem lehet rendőr.
2017. nov. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Letöltötte. De egy idő után tudtommal az erkölcsi bizonyítványba nincsen benne.
2017. nov. 7. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapjába véve,simán lehetsz rendőr gond nélkül!!
2017. nov. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!