Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A polgálőröknek kell valami...

A polgálőröknek kell valami kötelező fizikai/egészségügyi vizsgálat?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen!100 fekvő támasz majd 4km futas időre
2017. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmilyen kötelező vizsgálat.


"Hogyan lehet valaki polgárőr?

Jelentkeznie kell valamelyik (célszerűen a lakóhelyi) polgárőr szervezetnél, ahol elbeszélgetnek vele arról, hogy miért szeretne polgárőr lenni és mit is jelent a polgárőr feladatok vállalása.

Ezután kitölti a belépési nyilatkozatot és adatlapot, majd előéletét a Rendőrség leellenőrzi. (Tehát nem kell erkölcsi bizonyítványt hoznia, a Rendőrség elvégzi a szükséges ellenőrzést.)

Ezután következik egy bizonyos idejű (3 vagy 3+3 hónap) próbaidő, amely alatt önálló szolgálatot nem teljesíthet.

A próbaidő sikeres teljesítése után kaphat polgárőr igazolványt és válhat a polgárőrség teljes jogú tagjává."

2017. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Haggyuk már közmunkások barki lehet az csak a kozmunkasok tobsege este mar alszik azert nem vallaljak! Nalunk a faluba mar nem a cigany megy lopni mert jol elnek
2017. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 eratin válasza:
Tudomásom szerint nincs orvosi vizsgálat. Személyesen láttam Agárdon elektromos mozgás-sérűlt kocsival pásztázó polgárőrt.
2017. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van egy alkalmassági alap vizsga amit le kell rakni nincs fizikai vizsga. Én jelenleg ifjú vagyok. Érdemes ott jelentkezni ahol laksz vagy közelben. Tartanak egy oktatást és utána levizsgázol belőle. Csak alapismeretek.
2017. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!