Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Keresek valakit aki rendőr...

Keresek valakit aki rendőr /annak tanul. Lenne pár kérdésem. Valaki?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy pályaválasztás előtt állok. A szüleimen kívül szinte mindenki próbál a rendészeti suliról lebeszélni. Van aki szerint nem lánynak való, túl okos vagyok ehhez stb. Bár nem hagyom, hogy elbizonytalanítsanak, jó lenne egy rendőrnek feltenni pár kérdést. Külön örülnék, ha NKE-s tanuló is akadna :) nagyon köszönöm előre is!
2017. dec. 10. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A normál rendészeti szak elég kemény , járőrözés sem nőknek való . Inkább végezz el egy kemény gimit vagy technikusit és aztán rendőrfősulira jelentkezz . Ott tudsz választani és mellette több szak is van meg egyetem jogi képzés stb ...
2017. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"jó lenne egy rendőrnek feltenni pár kérdést."


Ugye tudod, rendőrnek tiltott a konzultációs internethasználat?

2017. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan. Hátha tudok segíteni neked!:)
2017. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van.

De aki annak tanul írhat.

2017. dec. 15. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elég közelről megismertem egy rendészetit végzett, rendőrként dolgozó lányt... hááát fullos volt, teste, alakja tökéletesen nőies, arca is szép, de nem mondta, hogy olyan nagyon nehéz lett volna.

De fel kell készülni rá, hogy rendőrként mutyi, korrupció, "visszautasíthatatlan" ajánlatok fognak körülvenni, bár az ajánlatok jól jöhetnek ha bevállalod, mert szépeket lehet ugrani a ranglétrán...

2017. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Waff ***** válasza:

Miért nem választasz normális, tisztességes szakmát? Fiatal, értelmes nő létedre ne alacsonyítsd már le magad ilyen szintre, ha másért nem, legalább az önbecsülésed miatt...

Tanulj inkább ha van rá lehetőséged és kerüld el a rendőrséget messziről.

2018. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!