Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmet keresek. Nem ismeri...

Filmet keresek. Nem ismeri valaki? Egy kisgyerek megöli a szintén gyerek barátnőjét egy erdőben. Az apja rendőr a srácnak és nyomozni kezd.

Figyelt kérdés
Azt hiszem, német volt. A kissrácnak van egy tengerimalaca és azt is megfojtja, nem tudja, feldolgozni, amit tett. Éjszakánként nem tud aludni, az apja meg elég erőszakos, az anyja próbálja védeni.

2017. máj. 30. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgyan ezt a filmet keresem kb 6-8 éve ! Még annyit a filmhez hogy az apa egy fojtogatós sorozatgyilkos után nyomoz hazaviszi a fényképeket és a fia ezeket látja és úgy gondolom játékból fojtja meg a kis barátnőjét ! Az anyuka falaz fiúnak de nagy lelkifurdalása van ! Tudom hogy régen HBO is adta !
2017. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mármint német film? [link]

Ez?

2017. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ez az ! Elnézést a kérdezőtől de már én is kerestem Ezt a filmet a gyakori kérdések oldalán de nem sikerült megtalálnom ! Nagyon szeretném én is megtalálni évek óta keresem !
2017. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez az! Onnan veszi az "ihlete"t. Ezt mar el is felejtettem. De ezek szerint nem tudja senki :/
2017. máj. 31. 22:23
 5/6 A kérdező kommentje:

Megtaláltam :) hála a 2. válaszolónak és a rég elveszett német tudásnak!

A címe: Jég alatt :)

2017. máj. 31. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ez az. ! Nagyon köszönöm !
2017. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!