Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen Szeged közbiztonsága?

Milyen Szeged közbiztonsága?

Figyelt kérdés

Mennyi esélye van,hogy engem kirabolnak,megkéselnek vagy megvernek?

Főleg a pályaudvarok környékén.


2010. jún. 3. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
6 évig éltem ott. Soha semmilyen incidens nem ért!Még élek:)))
2010. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

10 évet éltem ott, a világ legjobb városa.

Egyszer megkergettek, alig menekültem meg, nem is értem haza, beszaladtam egy garázsba. De ez éjjel volt. Amúgy semmi vész. De én mindig ezután a legforgalmasabb úton mentem, és a kocsmákat elkerülve.

Pályaudvar tiszta, néhány csövi, de attól meg ne félj.

2010. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ja, a buszpályaudvaron azért óvatosan, sok ott a ..., barátnőmet pakolták ki ott. Táskára vigyázz.
2010. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ha van még valakinek megnyugtató infója,azt is szívesen várom. :)

2010. jún. 3. 19:44
 5/8 anonim válasza:
78%

Figyi, én elkövettem azt a hibát, hogy éjjel egyedül mászkáltam az utcán. A barátnőm meg nyitva hagyta a táskáját. Ezért történt a baj. De ha odafigyelsz, nem lesz semmi!!! Hidd el. Nem veszélyesebb, mint más város. Meg rendőr is jár.

Elárulod, miért mész oda? Költözöl? Tanulsz?

Amúgy a városrész is mérvadó!

2010. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam. :)

A leendő barátnőmhöz mennék.

Nem vagyon erős fizikumú,rövid-hosszútávfutó,vagy harcművészetben jártas egyén,azért kérdeztem.

Legfeljebb éjjel otthon maradunk. Kettesben... ;]

2010. jún. 3. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szegedi vagyok és csak jót tudok a városról mondani én 20 éve élek itt és eddig semmilyen atrocitás nem ért...(azért ezt lekopogom!:) )

Előfordult, hogy este megállított pár úriember, hogy megkérdezzék mennyi az idő stb...annyi a lényeg, hogy ilyenkor ne vedd elő a mobilodat mert akkor azt elveszik.

Én azt szoktam mondani, hogy nem tudom nincs órám, és továbbmennek!:)

De mostanában sokat hallani, hogy a buszokon részeg emberek randalíroznak de gondolom ez nem csak Szegeden van így!:)

De a Mars teret nagy ívben kerüld el!:)

Alapjába véve szerintem Szeged egy elég biztonságos város!:)

2010. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szegedi buszpálya udvaron lehetne a közbiztonság jobb is.Akadnak ott bőven brazilok,csavargók akik szeretnek ott lopkodni,ezt-azt eladni és kéregetni.
2010. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!