Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy jöhettek Magyarországra...

Hogy jöhettek Magyarországra bűnözők? Miért nem lépett a rendőrség?

Figyelt kérdés

A letelepedési kötvénnyel több mint 20 ezer ember jött ide. Ez a kérdés most nem a letelepedési kötvényről szól, arról már van millió meg egy kérdés.

De hogy lehetséges, hogy nemzetközi körözés alatt álló bűnözők, mint pl: Gaid Pharaon idejöhettek a letelepedési kötvénnyel? Eleve hogy vásárolhattak, miért nem végeztek háttér ellenőrzést, de ha már megvásárolhatta a letelepedési kötvényt és bejöhetett, miért nem lépett azonnal közbe a rendőrség és miért nem rohanta le azonnal a határon / a reptéren ( nem tudom mivel jött ) a TEK?

Miért nem működik normálisan a rendőrség? De ha én nem fizetem be az adóm, se a kiszabott bírságot, lerohan a Merkúr ( a NAV kommandósai ) rendőrségi segítséggel. Vagy képesek elrángatni a saját házamból egy be nem fizetett közlekedési bírság miatt.


2018. jan. 20. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Apa! Kezdődik!
2018. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Le vagy maradva, Pharaon nem azért volt itt, mert letelepedési kötvényt vett volna (ez amúgy csak ellenzki propaganda, szerintem senki nem igazolt semmi ilyemit), ő egy amerikai elnökökkel üzletelő fickó volt, nyilvánvaló amerikai titkosszolgálati támogtással, kamu FBI-körözéssel a nyakában 25 éve, hogy ne legyen annyira gyanús. Ezért utazott szabadon az EU-ban. És mindeközben: " Az amerikai hatóságok finoman szólva ellentmondásos hozzáállásának kiugró példája, hogy a régi ismerős, ifjabb Bush elnöksége idején, 2008-ban az amerikai hadsereg leszerződött Pharaon egyik cégével, amely összesen 120 millió dollár értékben szállíthatott repülőgép-üzemanyagot az afganisztáni katonai bázisokra."
2018. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy pénzért bárki jöhet, letojják hogy kicsoda.
2018. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rendőrség már alacsonyabb szinten sem működik.
2018. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj ide.


Vannak olyan dolgok, amiket kellő ismeretek híján hétköznapi ember nem érthet meg. Mert a megértéséhez szükséges információk zároltak. Nem is a rendőrségre tartoznak a velük kapcsolatos infók.

Attól még nem kell aggódnod, vannak aki megteszik helyetted.

2018. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!