Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi valtozott ennyire a Rendors...

Mi valtozott ennyire a Rendorsegnel, hogy lasszoval kell fogniuk az embereket?

Figyelt kérdés
A korai nyugdij eltorlesen kivul konkretan milyen szigoritasok tortentek? Vagy csak a nyugdij miatt valtozott ennyit az egesz, hogy mar alig akarnak hivatasos vonalon mozogni az emberek?

2018. jan. 25. 11:39
1 2
 1/13 Molyember ***** válasza:
100%
A hülyeséggel határos elhivatottság kell ahhoz, hogy valaki a hidegben álldogáljon egy gyári melós fizetéséért. Igaz, ha a pénz számítana, se mentős, se tűzoltó nem lenne az országban.
2018. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hol kell alldogalniuk? Ezt nem ertem.
2018. jan. 25. 12:47
 3/13 Molyember ***** válasza:
84%
Láttál már rendőrt? Úgy értem, hogy az utcán. Nem irodában, nem autóban, nem tökig kevlárban a karácsonyi vásárban, hanem csak úgy az utcán járőrözve. Mindig megsajnálom őket, én a műszak első órájában felmondanék.
2018. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért az, hogy 40 évesen egy nagyjából átlagfizunak megfelelő, biztos havi juttatással nyugdíjba mehettél, elég csábító volt. Amellett lehetett dolgozgatni is, ha nagyon unatkoztál otthon. Úgy 10-12 éve beszélgettem egy fiatal rendőr sráccal, ő elmondta, hogy valahonnan Kelet-Magyarországról származik, ahol munka nincs, a továbbtanulás nem volt opció, a rendőrséghez meg különösebb erőfeszítés nem kellett, hogy bekerüljön, az otthoni körülményeihez képest jó fizetése van, és fiatalon elmehet nyugdíjba. Abból a nyugdíjból meg otthon ő az élet császára.:-) Hát, ez utóbbi megszűnt, a munkanélküliség is csökkent (bár egyes területeken még mindig magas, de könnyen el lehet helyezkedni szállást is biztosító cégeknél kicsit odébb), mégis mi motiválná ezeket a gyerekeket arra, hogy gyalogrendőrök legyenek? Mert nyomozó, tiszt stb. még csak-csak, de mezei járőrnek lenni azért nem akkora buli.
2018. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt ha az ember olyat ír, törlik?
2018. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akiket en lattam rendorok azok ket percnel tobbet nem szalltak ki a kocsibol. Es igazan gyalogos rendort max kutyasat latok minden 3. szokoevben.
2018. jan. 25. 13:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Eddig se nagyon ment oda a kutya sem.
2018. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Itt ha az ember olyat ír, törlik?"


Bármilyet ír törlik, nem kell hozzá különösebb indok. Olyan erős cenzúrát te még nem láttál mint itt van.

2018. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Molyember ***** válasza:
100%
Én meg pont kutyásat nem láttam már ezer éve. A másik, amikor a rohadt hidegben állnak a trafi mellett. Nem autóban ülnek, hanem állnak az út mellett. Akkor már inkább egy összeszerelő üzemben dolgoznék, a fizetés sem lehet rosszabb, elmehetek wc-re, és még fűtenek is.
2018. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Akiket en lattam rendorok azok ket percnel tobbet nem szalltak ki a kocsibol. Es igazan gyalogos rendort max kutyasat latok minden 3. szokoevben."


Ezek szerint nem jársz sétálóutcákban, tereken pl.:-) De kocsival se nagyon, ha nem láttál még helyszínelő vagy forgalomirányító rendőrt.

2018. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!