Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » HAllottátok, hogy Orbán...

HAllottátok, hogy Orbán csökkenti a bért 15%-al?

Figyelt kérdés
Ti megéltek még a keresetből?A párom igy is állandóan maszekol....
2010. jún. 8. 19:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%
Nem, én ilyet nem hallottam.
2010. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%
Olvasd át szépen a kormány terveit. És mondd meg nekem, hogy hol van itt 15 %-os bércsökkentés? Mert nekem hogy hol látsz ilyet, mert nekem a 3 diplomámmal nem sikerül megtalálnom. Bár azt már megtaláltam, hogy kevesebb adót fogok fizetni.
2010. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
37%
*Mondd meg nekem
2010. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%

ma 19:25

Jó neked, nekem viszont -mivel megszűnik az adójóváírás- kevesebb lesz a fizum.

2010. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%
Szó sincs 15% bércsökkentésről. 15% költségcsökkentésről van szó a közszférában, amiben benne van a bértömeg csökkentése is. A béreket befagyasztják, nem csökkentik. Ezenkívül létszámleépítések, intézményösszevonások, átszervezések elképzelhetők.
2010. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%

ma 19:30


A szuperbruttósítás is megszűnik, ráadásul belép a családi adókedvezmény (tessék nemzeni/szülni).

2010. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%

"tessék nemzeni,szülni"?

Három gyereket felneveltem, 55 éves vagyok. Szerinted mennyire érdekel, illetve érint a családi adózás???

2010. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
48%
Miféle hülyeség ez már megint? Komolyan honnan szeditek? Ismételni fogják a híradóban a tervet, azt nézd meg és akkor majd nem kérdezel ilyet.
2010. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező, a szocializmusnak vége lett kb 20 éve, a béreket nem a pártállamtól kapjuk, hanem a cégtől, jó reggelt :)

Orbán az állami alkalmazottaknak fogja csökkenteni a béreket, és jó pár ezer embert ki is rúg.

2010. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%

Jó lenne ha figyelnétek a hireket. Ugyanis pont a mostani hiradóban volt a 15 %-os bércsökkentés, igaz csak ha jól értettem egyes közalkalmazottaknak. És nagyon sokra megyünk a 16 %-os adókulccsal, ha eltörlik az adójóváirást. Megint a magas keresetüek járnak jobban, és akik eddig keveset kerestek, azok most még kevesebbet fognak.

De azért megszállott FIDESZ rajongók, továbbra is higgyétek hogy Orbán megváltja a világot.

Tévedés ne essék, az MSZP-vel sem jártunk volna jobban.

Ahhoz hogy az országot helyre lehessen hozni igenis kellenek megszoritások. De miért mindig a kisemberek járnak rosszul, mért nem a nagyobb kerestüket adóztatják meg jobban. A kis vállalkozásokat tönkre teszik, a kevés bérből élők meg lassan éhen halnak.

2010. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!