Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 145cm magas lányt felvesznek...

145cm magas lányt felvesznek rendőrnek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 16:57
1 2 3 4
 21/34 A Tengerész ***** válasza:
Valószínűleg nem, pedig jópofa lenne ha egyilyen rendőrmakett sétálna az utcán.
2018. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
145cm-el szerintem nem vesznek fel, és ez nem sértés de ahogy előttem írták szerintem senki nem menne ki veled szívesen járőrbe mert nem igazán lenne az állampolgárok szemében tekintélyed ilyen alacsonyan.
2018. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Ez is a ti hibátok...Ha nem lennétek ilyen gyökerek és nem vetnétek meg ennyire,akkor még lehetnék is rendőr..
2018. márc. 3. 13:26
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, lehetsz rendőr így is, az eszed megvan hozzá.

Te kb. egy 172 cm-es, pattanásos kölyök vagy, aki már unja a farkát verni, és most kérdéseket talál ki.

2018. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Elég bunkón és sértőn fogalmaznak sokan. Lehetne normálisan is válaszolni az ilyen kérdésekre...


Én nem vetlek meg egyáltalán, és nem is tudom, hogy mik a rendőrségi felvételin a kritériumok, de ha valóban van pl. egy magasságminimum, akkor azt meg kell értened. A rendőr (legalábbis pl. járőr) mindennapi feladatának ellátásához elengedhetetlenül szüksége van ahhoz, hogy megjelenése tekintélyt parancsoló legyen. Erre a békésebb szituációkban is szüksége van, de a konfliktushelyzetekben kifejezetten.


Nem kell emiatt elkeseredned, nagyon sok szakma/hivatás meghatározott testi adottságokat követel meg, még ha sokszor nincs is szabályszerűen kimondva: hentes/mészáros - nem lehet gyenge, orvos - nem ájulhat el a vértől, vadászpilóta - nem lehet túl magas (!), satupad mellett dolgozó (pl. lakatos) - nem lehet túl alacsony (nem tud satupadnál megfelelően dolgozni), modell - esztétikus külső, stb.


Nem kell elszomorodni, ha az elképzelt szakma bizonyos feltételeinek nem felelünk meg - meg kell érteni, hogy ezek azért vannak, mert nélkülük nem is tudnánk megfelelően végezni azt a munkát.


Én sem lennék rendőrnek való: én is túl alacsony vagyok, férfi létemre.


Azért kérdezz utána nyugodtan, valóban van-e magassági előfeltétel a rendőrségen, és ha van, ne keseredj el, mindenki megtalálja a maga számára igazán illő hivatást! Sok sikert hozzá!

2018. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Azért ez elég rosszul esik,hogy “visszamész a küszöb alatt” meg “az ágy alatt is kell kutatni”

Miért,te milyen magas vagy,utolsó?

2018. márc. 3. 22:22
 27/34 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy rosszul esik az ilyen, ezért írtam, hogy sok a bunkó válasz - ne foglalkozz velük.


Én 168 vagyok.

2018. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Alapban nem kellene nőket rendőrnek felvenni max irodistának (az meg nem igazi rendőr). Olyanok mint a tacskók, a hangjukkal próbálják pótolni azt ami izomból, tekintélyből és tesztoszteronból hiányzik. Csak az egyenruha védi meg őket a sok inzultustól.
2018. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

#27 168 cm már bőven elég rendőrnek..Ismerek is látásból akik kb ekkorák.

#28 te meg egy igazi hímsoviniszta vagy.


Én talán kevesebb vagyok nálatok a magasságom miatt?

2018. márc. 5. 15:37
 30/34 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de az eszed, mint a rendőröknek nix. Az alapján biztosan felvennének. :)

Sokan írták, hogy egy 2 méter magas 200 kilós állatot nem tudnál elintézni, mert az félkézzel megenne reggelire, de előtte még a farkára is felhúzna. A rendőrruha nem fog megvédeni.....ahhoz nyers izom kell. A magasságod nem teszi lehetővé ezt a határozott erőt. Bár, ha te lennél a karatekölyök, akkor lehetne némi esélyed az önvédelemre. Ezt nem vagy képes megérteni és inkább sértésnek veszel mindent, mert az elképzeléseddel ellentétes. A Tek-hez maximum kávéfőzésre vennének fel a józan ész szerint. De miért itt érdeklődsz ?? Kérdezd meg illetékes helyen !! Azért ne legyél szomorú, ha igazunk lesz. Vannak még más lehetőségek is.

2018. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!