Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 172 cm magas fiú vagyok,17...

172 cm magas fiú vagyok,17 éves. Hol találok olyan modellügynökséget, ahol felvesznek ekkora magassággal?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
a Hét törpe modellügynökségben
2012. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
173 cm a NŐI minimum..
2012. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még a női modellekkel is csak 175cm felett állnak szóba.

Egy férfinak, ha jól tudom minimum 180 cm-nek kell lenni, hogy egyáltalán esélyes legyél arra, hogy felvegyenek, de akkor még utánna nézik az alakot, az arcod, hogy mit tudsz. És akkor még nem is beszélve arról, hogy ha kifutóra gondoltad ezt a modellkedést, akkor mindenhol kikötés a minimum 185 cm.

172cm-rel sajnos nem fognak szóba állni veled. Maximum arcmodell lehetsz. Ha jól tudom annak ellehet menni ekkora magasággal. :)

2012. márc. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehol.
2012. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:(

köszi azért a válaszokat

de nem adom fel, minimum arcmodellnek, fotómodellnek el szeretnék menni.

2012. márc. 22. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Még a nőknek sem kellesz ekkora magassággal nemhogy egy modell ügynökségnek, és ezt nem gúnyból mondtam ne vedd magadra, hanem ténykényt sajnos.
2012. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem mindig magasságra megy. jó persze kifutóról ne álmodj, de ha megfelelő karakter vagy akkor reklámfilmekbe simán elmehetsz. menj el egy ügynökséghez, beszélgess el velük. de azért nézz utána hogy komolyabb cég legyen. ha azzal traktálnak hogy csinálj tanfolyamot az valószínűleg kamu. ezt azok az ügynökségek csinálják akik a tanfolyamokból élnek, ráadásul bárkit felvesznek mert abból van pénz. amit neked fizetned kell az egyedül egy portfólió, semmi több
2012. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm a válaszodat! Hát igen a kifutómodell az sehogy sem fog összejönni, hacsak nem változik meg a standard, méretkövetelmény, egyebek.. De ilyen nem lesz úgyse.

Fotómodell, arcmodell, reklám modell, statiszta még lehetek.


Köszönöm a bíztató válaszod!

2012. ápr. 7. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!