Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyha felhív egy rendőr,...

Hogyha felhív egy rendőr, rejtett számról, hogyan tudja igazolni, hogy neki tényleg az a foglalkozása?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 02:13
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Fontos dolog esetén kereshet a rendőrség telefonon, ha a postán való idézés túl sok időt venne igénybe.
2018. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Bordás Béla ***** válasza:

Rendőr, biztos, hogy nem hív rejtett számról!

A magam részéről nekem teljesen mindegy, hogy ki hív, ha nem ír ki számot a kijelző, akkor biztos, hogy nem veszem fel - legyen bárki is a vonal másik végén!

Ha valaki már a beszélgetés megkezdése előtt titkolózik, az csak is valami rossz, tisztességtelen dolgon törheti fejét!

Szóval az ilyeneknek ne vedd fel Te sem! Ha ismerős hív és sürgős neki, akkor előbb vagy utóbb elgondolkodik azon, hogy vajon miért nem veszed fel neki (más kérdés, hogy miért is kapcsolta ki - de ebbe most nem menjünk bele) akkor majd visszakapcsolja a beállításokban, ha pedig nem, akkor így járt és megérdemli!

2018. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.

Előttem szóló ez nem teljesen igaz: Rendőr, biztos, hogy nem hív rejtett számról!

A szolgálati mobilt kijelzi,ha úgy állítom be,de ha a benti vezetékesről telefonálok az már rejtett számként jelenik meg

2018. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25%
Ezt bírom, rejtett szám! Miért, ilyet mutat a kijelző? **********, vagy azt, hogy nincs szám?
2018. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 horex ***** válasza:
100%

Nagyon eygszerű

Mekérdezed hol, milyen központi telefonszámon ellenőrizheted le hogy ő rendőr, elkéred a nevét is

Aztán megnézed az adott terület/kerületi rendőrség telefonszámát hogy stimmel-e, és felhívod.


Két olyan esetem volt hogy a témát megnevezve, ügyintéző nevével, hívtak be kerületi rendőrségre telefonon

2018. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem kedves 14-es!!

Az örömöd meglegyen, azt írja ki a mobilom,hogy: MAGÁNTELEFONSZÁM!!!!

2018. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Bordás Béla ***** válasza:

Kedves 9-es!

Mint írtam is, engem például hiába hívsz mellékről, nem fogom felvenni a telefont, ha a kijelzőn nem látok számot! Ebben az esetben marad számodra a hivatalos út, levélben vagy esetleg személyesen.

Ezzel szerintem tisztában van a rendőr is, ha nem, akkor az már régen rossz az állomány összetételének vonatkozásában!

(Pont a rendőr nem vállalja fel magát? - na neeee!)

2018. márc. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
59%
Hülyeségeket írkáltok! Autómat feltörték pár éve és másfél év után elkapták a bűnözőt, telefonon hívtak a rendőrségről,hogy menjek be,autórádió-CD-lejátszót felismerem-e,utána még 3-szor hívtak, még bíróságra is kellett mennem, ide már hivatalos pecsétes papírt küldtek.Telóm azt írja ki h privát telefonszám,nem azt h magánszám.
2018. márc. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Bordás Béla ***** válasza:

("Telóm azt írja ki h privát telefonszám,nem azt h magánszám.")

Okoska! Áruld már el nekünk, butáknak hogy a "privát" és "magán" között mi a különbség!

A leglényegesebb dolog pedig az, hogy ha a rendőr nem ér el telefonon (pedig korábban megadtad elérhetőségedet neki a nyomozás során), mert nem veszed fel a rejtett számot, akkor hivatalosan (térti vevényes levélben - sürgős, halaszthatatlan esetben akár személyesen is) fog értesíteni!

2018. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
A rendőri vezetékes telefonok általában titkosítva vannak, így rejtett/privát/magán számot fog kiírni, ha azon keresnek. Nem azért, mert rejtőzködni akar a rendőr vagy rossz szándékú lenne, hanem, mert így van megcsinálva, teljeden érthető okokból. (Ti megadnátok az elérhetőségeteket bűnözőknek vagy hozzájuk kapcsolódó embereknek, hogy állandóan hívogassanak, netán megfenyegessenek?) Nyilván megvan a módja, hogy ha kérdésük van mik az elérhetőségek. Másrészt az igazoltatásról. A rendőr azért hív fel, mert vagy te fordultál a rendőrséghez és a te ügyedet vizsgálják, vagy neked is van vmi közöd az ügyhöz, mint tanu vagy más és időpontot egyeztetne a kihallgatásra. Szerintem ilyen esetekben egyértelmű, hogy rendőr az illető, hiszen mi értelme vagy haszna lenne belőle egy csalónak, hogy odahív a rendőrséghez???
2018. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!