Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha bepanaszolom a rendőröket...

Ha bepanaszolom a rendőröket mi fog törtènni?

Figyelt kérdés

Tavaly törtènt az incidens... Èv elejèn megismerkedtem egy lánnyal akivel jóbarátok vtunk, szerelmi kapcsolat nem volt köztünk. Össze jött egy hapival ès mindketten kimentek külföldre. Miutan kimentek, külföldről megfenyegettek sms-ben, egyszer mèg a lány drogos Bátyja is eljött hozzánk ès agyon akart verni... Èn is megfenyegettem Őket, erre Ők feljelentèst tettek. Nem volt ellenem bizonyítèk, de ahelyett, hogy kihalgattak vna a rendőrök, behívtak pár ismerősömet tanúkènt hát ha találnak ellenem bármit... A kocsikat is szètvertèk, a srác nem kapott semmit, nem volt bizonyítèk. Tettek magánindítványt is a bíróságon amire a bíróság meg gyanúsított becsületsèrtèssel... A bèkítèsen is megfenyegett a srác, erre kicsit begueultam ès behúztam Neki 3-at... Azonnal előállítottak a zsaruk, majdnem őrizet is lett.. jelenleg garázdaságèrt van ellenem eljárás. Közben a drogos gyerek azt is eljátszotta, hogy egy bankbèpületèben bomba riadót fújt, azt is rám próbálta terelni, a rendőrök kezdemènyezni akarták az előzetest mindenfèle nyomozás nèlkül, szerencsèmre vtak ismerősök akik beavatkoztak, elengedtek, de a srác ezèrt se kapott semmit. Vègül csak megfogták kábítószer termesztèssel, előzetesbe van, be vagyok idèzve tanúnak (egy helyi vadőr buktatta le, nem èn), de egy,


Fèlek hogy ki leszek hozva bűnrèszesnek a törtèntek után...


Kettő, megírták sms-ben anno, hogy több rendőr ismerősük van, a törtèntek is bizonyítják, hogy Ők azt tehetnek büntetlenül amit akarnak, a rendőrök meg bármikor lecsukhatnak.


Ez hatalommal való vissza èlès, hol tehetek panaszt?



2018. máj. 26. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem szeretnel dutyiba kerulni es millios adossagba verni magad, akkor ne tegyel sehol panaszt. Ennyire idiota nem lehetsz, sajat magad alatt vagod a fat.
2018. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy XY azt mondta hogy.. azt irta sms-ben hogy.... ezek semmit se szamitanak. Barki mondhat barmit. Ami szamit azok a bizonyitekok.
2018. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 árokpart ***** válasza:
0%
1-es miért írsz butaságokat. Nyugodtan tegyél panaszt kérdező a központi nyomozó ügyészségen vagy akár a sajtóhoz is fordulhatsz.Senki nem tehet büntetlenül azt amit akar. Ha látják rajtad, hogy nehézfiú vagy hidd el nem mernek annyira packázni veled. Nem szabad senkinek hagynia magát. Sportolj, gyakorold esetleg az épületharcászatot is ha van lehetőséged. Nyugi, okosan és ügyesen.
2018. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!