Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan deríthetem ki annak a...

Hogyan deríthetem ki annak a rendőrnek a nevét, aki kijött, miután riasztottam a 107-et?

Figyelt kérdés

A napokban egy zaklató miatt többször is ki kellett hívnom a rendőrséget, három zsaru nem foglalkozott az üggyel, nem is tudták az ide vonatkozó törvényeket, hiába mondtam nekik, melyik ptk szám kapcsolódik hozzájuk.


Viszont az egyikőjük képben volt, és látszódott rajta, hogy komolyan is veszi az ügyet, nem csak plusz munkaként tekint rá, amitől szabadulni akar. Mivel a kollégák elbagatellizálják az ügyet, ők nem hajlandók információt adni róla.


Hová fordulhatok ez ügyben, hogyan szerezhetném meg a nevét?



2018. jún. 7. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha foglalkozott az ügyeddel, akkor lesz eljárás is, azon rajta lesz a neve.

Ha meg a főnökei elutasítják a panaszodat, akkor nem lesz eljárás és okafogyottá válna nyaggatni őt.

2018. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak azért szeretném felkeresni, mert a kollégái félretájékoztatták a zaklatót a törvények tekintetében, és most azt hiszi, csinálhatja, amit eddig.


Amikor kihívom őket, akkor meg azóta mindig ugyanazokat az embereket küldik ki, akik csak azt szajkózzák, hogy ne zavarjam őket, jussak a szóban forgó emberrel kompromisszumra vagy adjam be bíróságra. Csak ez mind idő...és addig is a nyakamra jár.

2018. jún. 7. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a rendőrségre és tegyél hivatalos feljelentést a zaklatód ellen, zaklatás címén! Ne járőröket hívjál ki, mert azok le fognak pöckölni, ha éppen nem érik tetten a zaklatódat, hogy valamilyen formában éppen zaklat!
2018. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néhány órája arra ébredtem fel, hogy berúgta a lakásom ajtaját, teljesen tönkretette a zárat, elszakította a láncot is és rám förmedt, hogy ne merészeljem megint kizárni. Kihívtam a rendőröket, megint leadtak neki egy fejmosást, aztán elmentek. :s
2018. jún. 11. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!