Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Felvették az adataimat a...

Felvették az adataimat a rendőrök, közbe semmit nem tettem Mit tegyek? A pályán fociztunk 3 an 15 évesek, és ott lakó bácsi kihivta a rendőröket a pulyákra mert kötekedtek vele, de már csak mi voltunk ott amire kijött a rendőrség!

Figyelt kérdés
és felvették az adatainkat ! 3 ónknak ! félek hogy később komplikáció lesz belőle ! mert rendőr szeretnék lenni !!

2015. jan. 4. 20:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

komplikáció műtét után van.

ebből meg lóf_sz nem lesz. pulyát meg ne használd már ha nem vagy cigány, mert pulykát olvastam

2015. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az lenne a problémám hogy én nyáron le mentem focizni 3 haverommal a pályára !! Mi 15-16 évesek vagyunk ! Ott voltak fiatalabbak és a pálya mellett lakó családot zavargatták Pl ütögették a lemezt petárdát dobálták h idegesítsék ) Kijött az ember elszaladtak a pulyák , 3 maradtunk fociztunk , 10 percre kijött a rendőrség , és csak mi maradtunk 3 an ! Felvették az adatainkat , anyja neve , lakcim , születési idő !! pedig hiába mondtuk mi nem csináltunk semmit !! Kérdeztem azt mondták h még ebből nem lesz problémánk !! Mondtam hogy én rendőr szeretnék lenni de ugyebár büntetett előélettel nem lehet !! Nem kaptunk semmi papírt hogy most megbüntettek volna !! vagy ilyesmi !! De aggódom hogy most nem tudok róla és ha oda kerülök problémám lesz belőle !
2015. jan. 4. 20:45
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajotok. Ha véletlenül lenne, és ti is meg a bácsi is állítja hogy nem ti voltatok hanem akiket "pulyának" nevezel, akkor meg pláne nem.
2015. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha meg nyáron volt, akkor meg bőven nem lesz...
2015. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Mi az a pulya? Pujka? Pujka vagy kisállat fajta? Ha a háziállat nem a tietek semmit sem róhatnak rátok
2015. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocsi a ˇpulyaˇszó használatáért ! De akkor minek vették fel az adatokat ?
2015. jan. 4. 20:53
 7/19 anonim ***** válasza:
ha bírságot kapnál se lennél büntetett előéletű. Mivel kiskorú vagy már amúgy is értesíteniük kellet volna valamelyik szülődet
2015. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
adataidat egy sima utcai igazoltatásnál is felírják, semmi extra..
2015. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Milyen adataitokat vettek fel? Talán személyit kértek?

Anélkül meg azt mond bárki, amit akar. Kicsit szórakoztak veletek. Ennyi.

2015. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
értem , akkor már be kellett volna ítélni bíróságra , ha büntetett elő életű legyek !! De még mindig nem hagy nyugodni hogy minek kellett az adatunkat megadni mind a 3-nak , születés hely , idő anyja név , én nevem , lakhely !!
2015. jan. 4. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!