Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr járőröknél van...

A rendőr járőröknél van szonda? Ha megkérem őket szondáztatnak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne kéregessél, utasítsd őket!
2018. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te, ez nem az "Önök kérték" kívánságműsor...
2018. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan rosszul vagyok felőlem agyon is verethetem magam, talán az adrenalintól csillapodik majd egy kicsit.
2018. jún. 12. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Halál komolyan kérdezem, hogy be vagy lőve?

Vagy be voltál?

Mert olyan elvonási tünetfélét produkálsz!

2018. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Február óta krónikus arcüreggyulladásom van, nem lábaltam ki belőle, hétfő óta megint begyulladt a mandulám és alapból úgy érzem magam mintha be lennék állva. Tompa vagyok, nyom a fejem. Vettem egy fél literes zubróvkát azt iszogatom, most kiderül hogy a népi gyógymód beválik-e. Nem sok reményt fűzök hozzá.
2018. jún. 12. 19:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez így nem élet.
2018. jún. 12. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem kérés nélkül is szondáztattak tegnap, de hát sokat nem tudott volna kimutatni, amikor újév óta kb. semmi szeszt nem ittam. ;)
2018. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent ha jofejek, akkor tudtommal megtehetik. Az is igaz, hogy ha pozitivat fujsz akkor azt nekik le kell irni, szal megertem, ha esetleg nem engednek fujatni csak ugy. Egyebkent van tobbnyire szonda naluk, ha nincs az eleg gaz. :)
2018. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!