Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenés-koncertes szórakozó...

Szittty kérdése:

Zenés-koncertes szórakozó helyekkel kapcsolatban lenne kérdésem. Mit tehetnek meg az ott dolgozó személyek a vendégekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kedves régi hölgy ismerősömmel egy koncertes-zenés szórakozó helyre akartunk ellátogatni néhány nappal ez előtt. Megvettük a belépő jegyet, majd be akartunk mennyi a helyre, ahol már jó sokan voltak. Be is mentünk, majd kb 3-5 perccel később utánunk jött egy úr, hogy menjünk ki. Csak mi a barátnőmmel, más nem. Nem értettük a miértjét és nem is mondták meg. Kérdeztük, hogy adjunk-e esetleg személyi igazolványt, mi szerint elmúltunk már 18 évesek, de nem voltak rá kíváncsiak. Azt is kérdeztük, hogy esetleg fújjunk szondát? (azt gondoltuk lehet azt hiszik, hogy fogyasztottunk már alkoholt előtte, ami nem történt) Arra is azt mondták, hogy nem kell nekik. Megjegyzem, egyikőnk sem külföldi származású, sőt még roma sem és a többi szórakozni vágyó személy is hasonló volt. Az öltözékünk sem lehetett kifogásolható.

Kimentünk a helyről és vissza akartuk kérni a belépő árát, amit eszük ágában sem volt visszaadni. Olyan szinten gusztustalan módon viselkedtek, hogy ilyet még soha életemben nem láttam és nem is tapasztaltam.

Az lenne a kérdésem, hogy fel lehet a szórakozó helyet jelenteni és visszakérni a belépő árát? Esetleg mást a gusztustalan viselkedés és megalázás miatt? Ha rendőrt hívtunk volna, akkor ők mit tehetnek ilyen esetben? Már eljöttünk onnan, mikor felmerült az ötlet,mert abban a szituációban teljesen meglepődve erre nem gondoltunk. Egyáltalán mihez van jogunk, ha így viselkednek velünk?



2017. máj. 16. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenfajta indoklás nélkül kiküldtek? Az meglepő, ilyet sehol sem láttam-hallottam. Biztonsági ember volt, vagy a hely alkalmazottja? Utólag egyébként sokat nem tudtok tenni, ha nincs tanú, a ti állításotok lesz az övékével szembem, úgyhogy döntetlen, de nem hinném, hogy visszakapjátok a belépőt. Egy mailt vagy telefont megérhet, főleg ha biztonságis küldött ki, az ilyen külsős cégekkel szemben lehet igazat ad nektek a szórakozóhely.

Egyébként, nem vagyok nagy rendőrhívogató, eddig még nem volt rá szükség, de ilyenkor jó ötlet lett volna, elvégre egy rendőrnek mégse mondhatja azt, hogy "csak".

2017. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Épp csak az maradt ki a helyről, hogy miért is b#sztak ki titeket a helyről, mert nyilván nem ok nélkül.
2017. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mi is szeretnénk tudni, hogy ez miért történt. A barátnőm úgy véli, hogy lehet összetévesztettek valakivel, vagy őt vagy engem. Viszont ez egy pillanat alatt orvosolható lett volna, ha megnézik a személyinket, amit fel is ajánlottunk.
2017. máj. 19. 07:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, elég kellemetlen lehetett...Korotok?Esetleg szerintem is megérne egy telefont, vagy egy mailt....
2017. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
26 és 28 évesek vagyunk. Próbáltuk email útján felvenni a szórakozó hellyel a kapcsolatot, de válaszra sem méltatnak.
2017. máj. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!