Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem vitték el a rendőrök...

Miért nem vitték el a rendőrök? Ez elég bizonyíték.

Figyelt kérdés

Tegnap kimentem a vonaton a wc-re és mire visszamentem fűlkéből csak azt láttam,hogy egy srác visszadobta hirtelen a pénztárcámat a táskámba megijedve,azonnal rászóltam ,és kihívtam a következő állomásra a rendőröket a vonaton a kalauzt megkerestem és mondtam neki mi történt ,valamint azt is,hogy a telefonban azt mondták,hogy szóljak a vasútasoknak,hogy az állomásról ne engedjék tovább a vonatot,mert bejelentést tettem és a rendőröket meg kell várni. Nem tetszett a kalauznak,de azt mondta jó rendben.


Azt hittem a srác elszalad majd a vonatról ,de mondtam neki,hogy rendört hívtam és mondtam,hogy lefényképeztem a vonat folyosóján,hiába menne el,nem ellenkedett,megvárta ő is a rendőröket,és mondtam,hogy a járőröknek,hogy el akarta a tárcámat lopni,csak meglátta,hogy visszaértem a wc-ből és visszadobta. Tehát rajtakaptam.

Kérdezték a rendőrök ,ki látta még,de a másik fülkében sem látták csak azt,hogy elmegy ott az a srác,tehát a cselekedetet csak én láttam.


Kamera nincs a vonaton,a rendőr pedig azt mondta,hogy az nem jelent semmit,hogy én lefotóztam mobillal mikor a folyosón elment,mert az semmit nem bizonyít.


Mondtam,hogy én láttam mit csinált ,más nem,de én igen. Kikérdezgették a srácot,de mindenre olyan jól meg tudott válaszolni,pedig azt is mondták,hogy tudják,hogy ő volt de akkor is tagadta ,kérdezték volt már priusza és mondta,hogy kétszer itélték már el lopás miatt régen,pénzbüntetésre meg felfüggesztettre. Rögtön rá mondtam,hogy akkor ez elég bizonyíték ahhoz,hogy egyértelmű legyen,de tagadta. 45 percig tartott a rendőri intézkedés és a srácot elengedték,aztán mentünk tovább a vonattal de a srácnak azt mondta a rendőr,hogy az utazás további részében távol foglaljon helyet tőlem.


Szóval ez elég felháborító.

Hogy priuszos ráadásul 2× és pont mind a 2× lopásárt ez mindent megmagyaráz szerintem,nem elég egyértelmű? Ezt az egyet mondta el a fendőröknek de ezt sztem csak azért,mert tudja,hogy úgyis lekérdezhetik telefonon azonnal. Mondtam a rendőröknek,hogy láttam,hogy mit csinált,lefotóztam a folyosón mikor ment el de ez a sok sem bizonyíték,mert elengedték,nem vitték el.


Nagyon mérges vagyok,ez lopás kísérlete és minden követ meg kellene mozgatnom,hogy elővegyék a srácot,mert a kísérlet is bűncselekmény.


Ma sokat gondolkodtam. Mit csináljak? Fogadjak fel három ismerőst,hogy mintha ők is látták volna és akkor már négy szemtanú van.

Nem értek ehhez.


Hogy kellene,hogy bűnhődjön valamit kapjon a srác,mert máskor mással megteszi.


Miért nem elég bizonyíték a priusz éy pont lopásért,meg,hogy láttam,meg a fotó így együtt?


Azért,hogy elengedték a gyereket,befogják vajon hívni a rendőrségre is,hogy ott is elbeszélgessenek vele vagy nem,mert akkor már nem engedték volna el,így pedig ha elengedték nem is fogják már behívni sem?

Esélytelen?Szembesítés lesz?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 16. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erovel ha egy vonaton vagyunk es te lefenykepezel a folyoson, akkor engem lecsukhatnak szerinted? Ez semmi bizonyitek. Egyik ember szava a masik ellen. Attol, hogy priusza van, meg nem er kevesebbet az o szava a tiednel
2018. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy ez alapján bárkit is elvihetnek a rendőrök? Ha ez így műküdne, bármikor bárkit fel lehetne jelenteni. Nem tetszik a képed? Elémálltál a sorban? Jobb a mobilod mint az enyém? Nosza, már rád is fogtam hogy el akartad lopni a pénztárcám, és már kaszliznak is befelé! Az lenne ám az igazságszolgáltatás, mi?


És mielőtt félreértenéd, felfogtam hogy itt ténylegesen lopni akart a srác, de mégis mit vársz a rendőröktől, ha a legtöbb amit fel tudsz mutatni, hogy te azt állítod hogy lopni akart?

2018. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Ez nem lopás, csak kísérlet (visszakerült a tárcád hozzád).


"Hogy kellene,hogy bűnhődjön valamit kapjon a srác,mert máskor mással megteszi."


Mint írtad, már (legalább) 2x megtette. Ha most harmadszor is kap valamit, szerinted mi változik? Szerintem semmi. Megteszi majd negyedszer, ötödször...

2018. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért elég sok kell, hogy valaki letöltendőt kapjon ám... igazad van, így már többszörös visszaesőként kapna 1,5 év fogházat... de amilyen telítettség van a börtönökben... nem jártál te még ott, hogy ezt tudd.
2018. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nincs bizonyítékod! Bizonyíték= tanú/tanúk/kamerafelvétel! Mi lenne ha én azt láttam volna, hogy te megerőszakoltál megöltél és felnégyeltél egy 95 éves nénit? :-) Na ne szórakozzunk már!


Bosszantó, de ez van....miért nem akkor fényképeztél amikor a kezében volt a pénztárcád?

2018. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!