Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért viselkedtek így a...

Miért viselkedtek így a rendőrök? Inkább a bűnös pártján voltak. Egyáltalán rendőröknek valók -e az ilyenek?

Figyelt kérdés

Multkor hazafelé tartottam sötétben és egy srác megtámadott,mert azt hiszi direkt ugattatom a kutyáját pedig magátol ugat,ekkor lefújtam gázspray-vel és el tudtam futni.


Vasárnap messziről újra láttam őt,két másim társával,direkt megálltam jóval előbb mint odaértem volna,félreálltam és hívtam telefonon a 112-t,aztán kiküldtek két járőrt,és mondtam az okot,miért hívtam ki őket. Elmondtam,hogy nem merek hazamenni,mert ezek lehet engem figyelnek,ugyanis a multkor az egyik megtámadott,lefújtam és úgy tudtam elmenekülni,most pedig biztos engem várnak és meg akarják bosszulni ,amiért lefújtam.


Már a rendőr elsöre azt kérdezte,hogy csak ennyi,és azt mondta,hogy nem tudnak ám minden este a se...embe lenni. Nem mondom szép kifejezés. Aztán azt mondta nézzük meg,odamentek én is odamentem a srácokhoz és mutattam a rendőröknek,hogy ők azok ,az egyik megtámadott és le kellett fújnom. A rendőrök igazoltatták és kérdezték mi a probléma. Mondták nekem,hogy mutassam már meg milyen gázspray van nálam,elővettem megnézte és mondta,hogy marhára nagy gázspray,mint egy női dezodor,nézte és ráröhögött a rendőr társára és mondta,hogy "apám ezzel lefújsz valakit annak annyi" de csak viccből. Aztán mondta,hogy jó oké,legális,nincs a gázsprayvel gond,mert nem haladja meg a 20 g-ot csak a fogantyúja miatt nagy de a tartály 20 g-os.


Az lett a vége,hogy megkérte a támadót,hogy ne támadjon engem meg többet,nekem pedig ,ha panaszom van,sétáljak el a rendőrségre és tegyek feljelentést fenyegetés miatt. Aztán azt mondták a rendőrök nekem,hogy oké önre nincs már szükség ,viszlát. Akikre pedig kihívtam őket olyan jól eldumálgattak velük,még azt is hallottam,hogy a focimeccsekről beszéltek,röhögtek.


Tegnap az egyik gyerekkel összefutottam (nem aki megtámadott a multkor) és mondta,hogy felesleges volt rendőrt hívni,mert ők nem akartak megtámadni,azt is mondta,hogy miután eljöttem onnan,mondták nekik a két rendőr,hogy "fogyatékos ez a gyerek,ilyenért kihív".


Amúgy két huszonéves körülibrendőr lehetett.


Kérdésem.

Miért viselkedtek vajon a meggyanusitottakkal szemben barátságosan a rendőrök,nem inkább velem kellett volna lennijük az én pártomon,inkább azok pártján voltak és még a nem odaillő témáról fociról beszéltek?

Meg engem lefogyatékosoztak.

Miért az ő pártjukon álltak?

Meg miért viccelődött a rendőr és mondta a másiknak,hogy ezzel ha lefújnak valakit annak annyi? Mikor nem is igaz,mert boltból vett legális gázspray-ról beszélünk.


Ilyen példát mutatnak a rendőrök?

Szép kis Magyar Rendőrség és akkor szolgálunk és védünk igaz?,Tisztelet a kivételnek ,mert van normális is.



2018. jún. 27. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pórázon volt a kutya amikor fenyegetőnek érezted és lefújtad? Szemeztél vele?


A történet végén azért bratyiztak a rendőrök kicsit a kutyásokkal, hogy ne sérelmezzék a rendőri intézkedést, nem hiányzik nekik sem az, hogy állampolgári panasz legyen, Független Rendészeti Panasztestület előtt magyarázkodjanak.

2018. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
16%
Azért viselkedtek így mert a rendőri pálya csak a militáns, agresszív, egybites embereknek szimpatikus. Amellett, hogy a mindenkori hatalom csahos kutyái, még csak a látszatot sem tartják fent, hogy érted is vannak. Balkáni módon szerfelett sok alvilági dologban benne vannak. Legalábbis itt vidéken ez a tapasztalatom.
2018. jún. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

„Nem fog ottlenni mindig a s...edbe a rendőr, nem erre vannak."


Hanem arra, hogy a kifosztott, megalázott, évtizedekre szellemi mélységbe taszított nép és a harácsoló, rabló politikusok közé álljanak és foggal körömmel védjék ez utóbbi társaságot.

2018. jún. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!