Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyugatabbi nagyvárosokban is...

Nyugatabbi nagyvárosokban is ilyen sok térfigyelő kamera van?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 18:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ha az lett volna a kérdésem, hogy Xy városban miért nincs térfigyelő rendszer, akkor is nekem támadtatok volna, csak akkor arról szóltak volna a válaszok, hogy minek az, semmit se ér, nagyon drága és alig ér valamit.


A lényeg, hogy ellentmondjatok a kérdezőnek, bolondnak nézzétek, a kérdezőt és a kérdést minősítsétek.


Azt veszem észre, ez az oldal egyre inkább arról szól, hogy na, így névtelenül le lehet vezetni a feszkót a másik emberen.


Nemcsak a saját kérdéseimnél; más kérdéseknél is kb mindnél ott van a kérdező/kérdés minősítése.


Csak ennyi erővel be lehet zárni az oldalt:

- nézd meg a neten,

- menj orvoshoz, az időpontodig meg minek foglalkozol vele,

- vidd szerelőhöz, amíg vissza nem kapod, minek foglalkozol vele,

- vele beszéld meg, ha nyilvánvalóan nem lehet, akkor is

- és egyébként is, ez miért érdekel / miért foglalkoztat / miért aggódsz érte (miért vannak érzelmeid?)?

2018. júl. 16. 11:04
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

Utcán vagy, közterületen, mi a sértő abban, hogy egy kamera felvesz, amúgy elég szigorú előírásokat betartva (nem hozható nyilvánosságra a felvétel, csak körözés kiadása esetén, X napon belül le kell törölni, ha nincs semmi incidens stb...)? Ha rád nézek az utcán, azzal is a lelkedbe gázolok?


Mivel nem lehet minden sarokra rendőrt tenni, ez egy kompromisszumos megoldás. Nem fogja el a két kezével a rosszcsontokat, de a kép alapján odaküldhetnek rendőrt, vagy azonosíthatják az elkövetőt.


Elég sok bűnözőt juttatnak börtönbe a kameraképek alapján, akik akár a te szeretteidet is kirabolhatják, meglophatják, megverhetik másnap, ha a csúnya, gonosz kamera miatt nem kapták el volna! Gondolkodjunk már, tényleg.

2018. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Raboltak már ki ismerőst kamerától 5 méterre, ismerős el lett hajtva, hogy a kamera pont nem arra nézett.


Rengeteg a rossz tapasztalat ezekkel a szutykokkal, a pénzt viszik csak.

2018. aug. 6. 05:17
 14/17 anonim ***** válasza:

"Nyugatabbi nagyvárosokban is ilyen sok térfigyelő kamera van? "


Nem nincs, Ezért dolgozik arrafelé a fantom,itt csak átutazóban volt.


A viccet félretébe egyébként látszik abból is,hogy mennyire visszaélnek a kamerafigyelő emberek.


Amúgy statisztikailag a kamera mentes helyeken sincsen nagyobb bűnözés ezért aztán valószínűleg ezeket másért vetették be,lehet az a lényege, hogy pont hozzászokj,aztán bárhol megfigyeljenek,akik akarnak.

2018. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13-as teljesen egyetértek, nekem 2 ismerőssel szemben is elkövettek bűncslmenyt kamera látókörében éa ott is ugyanez volt. De olvastam olyat, hogy megtámadtak valakit töbnen,majd az mikor önvédelemből visszatámadt a kamera azt vetteés a végén még ő került sittre!
2018. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Utcán vagy, közterületen, mi a sértő abban, hogy egy kamera felvesz, amúgy elég szigorú előírásokat betartva (nem hozható nyilvánosságra a felvétel, csak körözés kiadása esetén, X napon belül le kell törölni, ha nincs semmi incidens stb...)? Ha rád nézek az utcán, azzal is a lelkedbe gázolok?2


Ne fárassz már!

Youtub-ra pakolják ki a felvételeket, lásd fantom!

Miről beszélsz Ember?!


Ismerős dolgozik kamerás helyen mindenki bemegy a terembe szórakozni az embereken, meg hazaviszik a videokat.

2018. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nekem is eddig az volt a véleményem, hogy a pénzt viszi és nem segít, de a fantom óta kb félek tőlük....

Én magam legalább annyira erkölcstelennek tartom, hogy felrakták a fantom videóját, mint magát a fantom tevékenységét.



Már lassan attól félek, hogy ha viccesen futok, azt is felrakják valahova???



Néztem a bécsi street view-t, és az általános utcakép mellett erre is figyeltem.

Hát, 2 db olyan kamerát találtam összesen, ami rendőrségi lehet, nem magánkamera.



Rendőri jelenlét, határozott rendőrségi fellépés, tökös nyomozók, normális igazságszolgáltatás.....

2018. szept. 3. 05:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!