Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek, arról,...

Mi a véleményetek, arról, hogy egy őrjöngő drogost úgy megvertek, hogy belehalt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sem kisebbségi, sem senki, egyszerű emberként kérdezem. Rasszista sem vagyok, de ezt mégis hogy tehették meg? Miért kellett agyonverni?
2018. júl. 17. 14:40
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Aki nem hallott volna róla: négy rendőr verte agyon.
2018. júl. 17. 14:43
 2/36 anonim ***** válasza:
78%

Én erről a sztoriról nem hallottam, így csak a kérdésed alapján írom le a véleményemet:

Amennyiben az őrjöngő drogos veszélyt jelentett ott akárkire, pl leszúrja, akkor önvédelemből, vagy hasonló okból senki sem hagyná magát.

Nem tudom mennyire volt szakszerű ez az eljárás, lehet, hogy máshogyan a drogos tett volna maradandó kárt valakiben, vagy akár megöli.

2018. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%

Őrjöngő drogos. A "légyszíves hagyd abba az őrjöngést" valószinűleg nem segített. Jó eséllyel rá is támadott a rendőrre, csak megvédi magát az ember (ha tetszik, ha nem: a rendőr is ember). Támogatom a drog legalizálásával a drogosok szabad prédává tételét.


Mi köze a drognak a rasszizmushoz?

2018. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
Tudod te mit jelent az hogy agyonverni? Kétlem.
2018. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Annyi köze van, hogy cigány volt az illető.


Egyébként hihetetlen, hogy nem hallottatok róla. Tele van vele a tévé, a híradó.

Nem akarom elhinni, hogy négyen nem tudták máshogy megoldani, mint úgy, hogy úgy agyonverik, hogy kómába kerül és tíz nap után meghal.

Tegnapi tényeket ha visszanézitek, akkor láthatjátok, mi történt. Én ott láttam, de mindjárt keresek linket, biztos, hogy van róla írás.

2018. júl. 17. 15:28
 6/36 A kérdező kommentje:

Ezt találtam legfrissebbet:


[link]

2018. júl. 17. 15:33
 7/36 anonim ***** válasza:
27%
Ha NÉGY rendőr csak agyonverés útján tud ártalmatlanná tenni EGY őrjöngőt, akkor szakmailag alkalmatlanok a feladataik ellátására!
2018. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%

"állítja a férfi családja" Lehetek rasszista vagy sem, cigányoknál az ő meg amaz mit állít nem jelent biztosat.

A vese leállást meg a halált én inkább a drogoknak tudnám be.

2018. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
65%

Azért van köze a rasszizmushoz, mert cigány volt ez a békési illető. (Bár a származását nem rasszizmus leírni, szóval nem értem hogy jött ide.)


Ha jól tudom ez a 4 gyerekes roma férfi úgy be volt drogozva, hogy őrjöngött és a családját is terrorizálta. A hírek alapján a saját anyja hívta ki rá a rendőröket, mert nem bírtak vele. Elvileg acetonba áztatott dohányt szívott, de szerintem (és a közegét ismerve), volt ott más cucc is.

A rendőrök kimentek a házukhoz, akik nem bírtak vele ezért kihívták a készenlétiseket. Elvileg ők tényleg megverték. (Egy ismerősöm békési rendőr, ő azt állítja történt valamiféle bántalmazás. Hogy mi, azt nem tudni.)


Szóval az örsön el lett verve, viszont onnan átvitték a csabai kórházba, mert leálltak a szervei, elvileg a drogtól. (Orvosok szerint.)

Viszont a valamelyik nap el is hunyt, csütörtökön boncolják. Lehet épp a nagybátyjám kapja meg, akkor majd megérdeklődöm, hogy verés vagy a drog volt a kiváltó ok.


Én nekem az a véleményem erről az egészről, hogy egy 4 gyerekes apukának nem kéne drogoznia, főleg nem a családjával embereskednie. Bár szerintem túlzás volt hogy annyira meg kellett volna verni, hogy bele is haljon... (Feltéve ha tényleg ez történt.)

Ha igen, akkor reméljük az érintettek nem maradnak a posztjukon, mert engem egy ilyen ne "szolgáljon és védjen".


Egyébként az is érdekes, hogy az országos ÉKE elnök személyesen akarta elvállalni a család ügyeit, de a végén a család nem élt vele és felfogattak egy gyulai ügyvédet.

Minden "nagy roma" fel ajarta fújni a dolgot, és ezzel volt teli a facebook. Amint az "ÉKE elnök" megtudta a részleteket, hogy drog is volt benne, és család hívta rá a rendőrséget, le is törölte a Facebook posztját, vele még jó pár felhajtóval.


Szóval a halált nem érdemelte meg, igazságtalanság volt, ugyanakkor nem kellett volna drogozni, és nem hozza ki ezt a helyzetet.

2018. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
66%

Örjöngött --> rátámadt a rendőrökre --> védekeztek --> az mégjobban támadt, mert drogos volt --> rendőröknek még jobban kellett védekeznie --> meghalt a gyengébb.


A drogos nem érzi a fájdalmat sokkal erősebben képes ütni, rúgni. Ilyenkor a rendőrnek is védekezni kell mit tehetne.

2018. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!