Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rám támadtadtak, megvertek,...

Rám támadtadtak, megvertek, könnyű testisértés tőrtént, feljelentést tettem az elkövető iránt, most mi lesz vele?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy rám támadt 2 személy. a saját lakásomban. magánlaksértés nem történt. könnyebb sérüléseket, zúzódásokat szenvedtem. még az nap megtettem a feljelentést az elkövetők iránt, elmondtam minden részletesen. nekem a rendőrök csak annyit mondtak hogy felfogják őket keresni a lakcímükön, és majd engem is értesítenek.

de azt hogy mi lesz velük, nem mondták, mit fognak kapni? Az egyiküknek már volt rendőrségi ügye, házi őrizetet is kapott, igaz külföldön, de ez pár éve volt kb 5-6 éve, a másik személyről nem tudok semmit, de az én tippem szerint ő se ártatlan. Mit fognak tenni a rendőrök, és mikor? Az eset 2011.06.02-én történt.


2011. jún. 5. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megtetted a feljelentést és az adataidat felvették a rendőrök, akkor csak várnod kell és kapni fogsz idézést kihallgatásra te is, amit majd jegyzőkönyvbe írnak, majd pedig kis idő múlva vádemelési eljárás lesz, ennek végén pedig az ítélet.
2011. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha ők a cigányok akkor kapnak 1 év felfüggesztettet, ha te, akkor 10 év letöltendőt.
2011. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

hát nem tudom, de én mindenképp bosszút állnék

rajtuk, huhúú

Nem is tudom elképzelni, h valaki bejöjjön a házamba/lakásomba, és bántalmazzon a saját házamban, fú ki is törném a nyakát, ez már a pofátlanság csúcsa!!

Egyébként nem teljesen értem, h ha a saját lakásodban támadtak meg, akkor hogy-hogy nem történt magánlaksértés? Ezt nem értem, mert ellentmondásos..

2011. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bűzlik a dolog. Rád támadt 2 személy a saját lakásodban és nem történt magánlaksértés. Meg ugye tudtál pár dolgot az egyik elkövetőről tehát aránylag ismerted, meg valószínűleg a másikkal is keveredtél valamilyen viszonyba ha a tipped szerint ő se ártatlan.


Tehát te engedted be a lakásodba, valamin összevitáztatok és verekedés lett belőle, jól mondom?


Adok egy tippet: készülj fel arra hogy amint megkapják az értesítést hogy feljelentést tettek ellenük te onnantól a célpontjukká fogsz válni és elég valószínű hogy a közeljövőben az életedre fognak még törni.



Amúgy a legvalószínűbbnek azt tartom hogy kapnak pár év felfüggesztettet, esetleg próbaidő.

2011. jún. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
orvosnál voltál?
2011. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt nem a rendőr dönti el ,mi lesz velük.HA feljelentés volt akkor bíróság,és ott dől el.
2011. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!