Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen büntetésre számíthat?

Milyen büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
Bkv ellenőrök jöttek, nem volt jegye, igazolványt nem volt hajlandó átadni, kihívták rá a rendőrt. Leszállt az ellenőr és az illető, de ő elfutott. Ha a rendőrök elkapják, mire számíthat? 18+
2018. júl. 19. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi alapján kapnák el? Vannak tanúk? Fénykép?
2018. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hmm, szóval potyázni akartál és most befostál? :D
2018. júl. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem. Egy villamoson voltam ennek szemtanúja. Ha kell, lefényképezhetem neked a bérletem.
2018. júl. 20. 08:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el annyira nem érdekel, csak 10-ből 9 kérdésnél mikor valami gáz van nem a kérdező tette, hanem kutyája, macskája vagy épp a templom egere. :D
2018. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elhiszem, csak kíváncsi voltam, mi ennek az egésznek a menete.


Az ellenőr rád hívja a rendőrt, te nyugodtan leszállsz mert nem akadályozhat, elsétálsz, befordulsz egy sarkon, teszel egy kört vagy valami, és ennyivel megúszod?

2018. júl. 20. 10:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nem mosolyog bele kamerába akkor kb ennyi.
2018. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rendőr csak igazoltatás céljából jött ki, szóval max annak akadályozása - lehetetlenné tétele (pontosan nem tudom mi a neve) miatt lehet(ne) eljárást indítani, de kétlem, hogy meglenne később az illető, a magyar rendőrséget ismerve az ilyen apróságokba amúgy sem szoktak nagy energiát fektetni...
2018. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legalább ennyi lett az ügyből. Én havonta látok olyat, hogy kéri a jegyet és mondja, hogy nincs. Az ellenőr annyit mond, hogy akkor szálljon le (volt, hogy már az ajtóban állt leszálláshoz az illető). Sajnos nagyon ritkán fordul elő, hogy valami történne is, simán végigmennek a vonalon, az ellenőrök pedig nem tesznek semmit.

Valószínűleg, akit te láttál az felszállt egy másik járműre és ment tovább a dolgára :(

2018. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!