Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi idő alatt fognak el...

Mennyi idő alatt fognak el egy gyanusitottat egy bűnözőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok probàlom röviden összefoglalni gyerekeim apja egy bűnöző elkövetett egy sulyos bűncselekényt valakibel szemben életveszélybe került a férfi ezzel kapcsolatban minden infot bizonyitékot átadtam a nyomozóknak és vallomást is tettem amibe a saját sérelmeimet is befoglaltam mert rengeteget bántott ezt most itt hosszu lenne taglalni a nyomozó azt mondta nem áll modjukban közölni velem mikor fogják elfogni annyit irt hogy mikor senki nem számitana rá eltelt már egy hét is de ő még mindig szabadlábon van és folyton azzal fenyeget hogy elveszi a gyerekeimet igazság szerint a vallomás miatt mert a börtöntől fél nyomást gyakorol rám én ezt tudom jol de közben persze félek ki mit gondol mennyi időn belül fognak el ijenkor valakit?meddig lesz még szabadlábon?

2018. aug. 9. 06:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha kamu kérdést írsz ki, vigyázz a fogalmazásra!
2018. aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyes vagy gratulálok mitől lenne kamu?Még mi dig szabadlábon van!!!!és egy hete tettem a vallomásom
2018. aug. 9. 07:58
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Semennyi. A rendőrök nem foglalkoznak a bűnözőkkel és a bűncselekményekkel.
2018. aug. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor mivel foglalkoznak véleményed szerint?
2018. aug. 9. 08:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Traffipaxolással, bírságolással, illetve becsületes emberek zaklatásával.
2018. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos egyet kell értenem veled
2018. aug. 9. 09:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Vigyázz az egyértelműségre, hogy ne tünjön kamunak.

"a nyomozó azt mondta nem áll modjukban közölni velem mikor fogják elfogni annyit irt"

Mondta, vagy írta?

.

"és vallomást is tettem amibe a saját sérelmeimet is befoglaltam"

Nem figyelmeztettek a nyomingerek, hogy a saját sérelmed nem tartozik a témához?

Sőt! - elfogultságoddal hiteltelenebbé teszed vallomásod.

.

"azzal fenyeget hogy elveszi a gyerekeimet"

"mert a börtöntől fél nyomást gyakorol rám"

No ne má'!

Te attól félsz, hogy börtönbüntetéssel fenyegetett körözött bűnöző elveszi gyerekeidet?

Netán gyermekelhelyezési pert akaszt a bíróságon a nyakadba?

2018. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Irta és nem mondta viberen kommunikálunk és nem nem ugy értettem hogy gyermek elhelyezési pert akaszt a nyakamba erőszaos bűnöző nem a biroság által "intézne bármit is"és lényeges fontossága volt a saját sérelmeimet is belevonni mert több olyan dolgot is tett hogy megakadályozza hogy vallomást tehessek ez bonyolult igy röviden de itt a kérdés csak az hogy hogyan lehet ő még szabadlábon rá adásul ugy hogy 100%osan bizonyithato és mennti ideig várhatnak ilyenkor?
2018. aug. 9. 14:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint van egy súlyos bűnöző súlyos testi sértést, zaklatást követett el és szabadon van ...


Engem meg egy sima garázdaságért 20 percen belül elfogtak, rlőállítottak, kihalgattak, őrizetbe akartak venni... mind e mellé még a bíróság is zaklat kamu becsületsértési ésrágalüazási ügyekkel....


Most vagy kamu a kérdés vagy ennyit számít kinek hol van kapcsolata...

2018. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na ezekért a dolgokért nem értek semmit kb egy bolti tolvaj is aki ellop egy csokit azonnal börtönbe kerül ez a tetű féreg meg itt rohangál
2018. aug. 10. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!