Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok, elképzelhető...

Mit gondoltok, elképzelhető az, hogy a tiszthelyettes rendőrök fizetése nőni fog a közeljövőben?

Figyelt kérdés

Merthát valljuk be, egy kezdő rendőr kb 95 ezret keres havonta pótlékokkal együtt!..Namost ez elég siralmas:S (szerintem).Ha az ember pl családalapítást tervez, elfelejtheti a rendőri pályafutását, mert ennyiből nel lehet eltartani 3 főt.(magát, gyerek, +élettárs/feleség)

Hát igen, RTFez végzett rendőröknek jóval több a fizetése, de én nem vagyok olyan okos(3,5 az átlagom), hogy RTF-re menjek.Még az "okosoknak" is kb a felét, vagy több mint a felét elutasítják.


2010. jún. 20. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A rendőrséget hamarosan feloszlatják és a Magyar Gárda veszi át a helyét.
2010. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Isten ments h a Magyar Gárda vegye át a helyét :D Egyébként szerintem teljesen normális, nekem úgyis tök mindegy, mert ősszel már külföldön fogok élni, tehát akinek nem tetszik az menjen el az országból, én is ezt teszem, aztán azt csinálnak magukkal amit akarnak, azt PÁ :)
2010. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy fog-e nőni, de a legjobb az lenne, ha mindenkinek emelnének, nem csak a rendőröknek. Sajnos a legtöbb családnak ennyivel kell beérnie, vagy még kevesebbel. Az, hogy ebből nem lehet megélni, ebben az országban senkit sem érdekel.
2010. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az új kormány a megszorításokat az állami szektorban hajtja végre elsősorban. Nem ígértek a választások előtt se fizetésemelést, és azóta se hangzott el. Ez persze elég baj, mert 2002. óta nem volt érdemi fizetésemelés.
2010. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15:41: Melyik országba mész?:) Ott mi lesz a foglalkozásod?:DOtt mennyivel jobb az életszínvonal?
2010. jún. 20. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!