Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki tudja azt, hogy mennyi idő...

Ki tudja azt, hogy mennyi idő alatt dönt az ügyészség az előzetes letartóztatàsról?

Figyelt kérdés
Gyermekeim apja ellen folyt a nyomozás rettentő rossz ember vállaltam a vallomás tételt és jelenleg az ügyészség határozatáig az előzetesről szabad lábon van éscsak utánna fogják el tud valaki a témával kapcsolatosan időhatárokról esetleg?

2018. aug. 11. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Érthetőbben?
2018. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oke büntető eljárás éltveszélyt okozo sulyos testi sertes...egy ferfi ellen

Vallomast tettem az osszes bizonyitekot atadtam..Tartom a nyomozoval a kapcsolatot aki anyit mondott nem all modjukban belso szabalyok miatt kozolni velem melyik nap hanyorakor fogjak elfogni beraknk 72be kihallgatni es letenni elozetesbe!

De kozben egy ugyvedtol erdeklodtem aki elmondta hogy ez egy fajta rendori praktika es ijenkor az ugyeszseg altali hatarozatra varnak pontosabban amirol a biro dont hogy elrendelik ennek a honapnal x napjan az elozetes letartoztatasat mivel 100%osan bizonyithato a buncselekmeny

A kerdes az meddig huzzak ijenkor ezt mi a joistent keres meg kinnt?!

2018. aug. 11. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogdában 72 óráig tarthatják, utána döntenek előzetes letartóztatásáról vagy arról hogy maradhat-e szabadlábon
2018. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt en is tudom de itt az a cel hogy a fogdabol ne jojjon ki tehat itt a papirok elokeszitesen van a hangsuly hogy az mennyi idot vesz igenybe?
2018. aug. 11. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Órák kérdése, hiába van hétvége, vannak ügyeletes ügyészek meg bírók. Láttam olyan esetet, hogy a rendőrség kezdeményezte vkinek az előzetesét és 1 órán belül elutasította az ügyész.
2018. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!