Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki volt már megbilincselve...

Ki volt már megbilincselve igazi bilincsel?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi,hogy elől vagy hátul bilncseltek meg és milyen bilincsel zsanéros vagy láncos bilincsel és mindezekkel egy időben lábbilincset is alakalmaztak-e ezzel egy időben?
2018. aug. 28. 16:03
 1/8 anonim válasza:
95%
Elől voltam, láncossal. Meglepően nehéz volt a bilincs. 36 óra előzetesben voltam.
2018. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%
Tesákkal kipakoltuk éccaka a trafikot, de a Lakatos Fecót felismerték a kameraképen. Előzetesben voltam bilincselve, nem tudom milyennel, mert kezem hátracsavarták és nem láttam
2018. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

# 3


a tesák nem írnak ilyen helyesen, aranyos vagy de senki nem fogja bevenni :(


# 2


ez már igazi tesa lehet, azt mitől voltál te előzetesbe? kit öltél meg? kit vertél meg vagy raboltál ki? büszke is vagy rá hogy így ideböfögted?

2018. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Én már voltam sokszor az ágyban 😂😂😂 22/L
2018. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már megbilincselve szex közben és rendőrök által is. Volt láncos, zsanéros bilincs, elöl, hátul és lábbilincs is.
2018. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Börtönőr pasim volt. Mindenhogy meg voltam bilincselve párszor és tényleg van súlya.

Láncos volt.

2018. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

# 7


szépen nézhetett ki a kezed a sok ekcémás, retkes, rühes gyökér után akiken egész nap rohadt az a szar :D

2018. aug. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam és leszek is:) Szerencsére csak szex közben. A kézbilincs egy Schelli típusú, ami nem láncos, hanem a két részét egy karika köti össze. A lábbilincs nem olyan, mint amilyet Mo.-n a rabokra tesznek, hanem az is olyan mint egy kézbilincs, csak egy kb. 50 cm-es lánc köti össze. (L/26)
2018. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!