Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Első "igazi" szex lánnyal? (20/L)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első "igazi" szex lánnyal? (20/L)

Figyelt kérdés
Amiről szó van..20 éves vagyok és biszex ezt onnan veszem biztosra,hogy a pasik is érdekelnek vonzanak, de 16-18 éves korom között mikor volt ez a "ivós-bulizós" korszak összesen 6 lánnyal smároltam 2 vel több is volt de "érettebb" szex egyikkel sem(hozzáteszem mindegyiknél alkohol volt bennem) ..ami eltelt azóta 2 év közöm nem volt lányhoz viszont egyre jobban kezd izgatni a dolog, hogy így érettebben 20 évesen lefeküdjek egy lánnyal és egyszerre éljek át egy gyengéd szeretkezést mégis egyben egy vad szexet :) Azért izgat hogy másik lánnyal legyek mert tudom hogy más élményt adna szexuálisan hiszen pontosan tudja mit kell tennie.. Ahogy énis! Vélemény? Tapasztalatok? Sztorik?
2017. okt. 2. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Ha érett lennél nem a nőkre hajtanál drágám.
2017. okt. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez a mai világban már tök normális.Másrészt az hogy szeretkezni akarsz lánnyal is,nem zárja ki azt hogy szeretkezz fiúval is.Vagy is az 1-iket nem kell feladnod a másikért.
2017. okt. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Igazad van 1-es, 25 éves korig minden lány lányba szeret bele, és csak lányokkal járnak, és "kalandoznak". Még a kis óvodások is vígan mesélik otthon, hogy éppen melyik lányba szerettek bele. Ez egy nagyon életszagú sztori, mondom úgy, hogy éretlen módon én is a homovonaton ülök, már mióta beindult az összes hormonom. (De valszeg előtte is.)


Kérdező, vélemény? Tedd meg!! Ha minden adott hozzá, akkor éld ki az összes vágyadat. Ha nem adottak hozzá a dolgok, teremtsd meg őket! Hajrá! Viszont számíts arra is, hogy nem biztos, hogy jó lesz. Az én első barátnőm olyan extrémen szűz volt, hogy a megismerkedésünkig még önkielégíteni se önkielégített. Pedig én is vártam azt a csodát, amit leírtál :D De ettől eltekintve a szerelmünk, a kapcsolatunk csodálatos volt, boldoggá tesz a gondolat, hogy ő volt nekem.

2017. okt. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dr.LaDePanda ***** válasza:
12%

20/F 1x elunk... ami hatarokon belul elfer mindent probalj ki, en nem itelem el a noket ha bisex-ek vagy lezbik... en a sajat nemem nem szeretem ha ferde...

ha Budapest kornyeken laksz en szivesen csatlakoznek 3.felnek mint ferfi :)

2017. okt. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ki kell ábrándítsalak, pont nem kellessz te oda. Még ha kellene is nekik harmadiknak egy pasi akkor is talalnának bőven jelentkezőt. Amúgy meg bem lezbi hanem leszbi.

Kérdező mi a kérdés? :D próbáld ki.

2017. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

"Azért izgat hogy másik lánnyal legyek mert tudom hogy más élményt adna szexuálisan hiszen pontosan tudja mit kell tennie.."


Hajjaj, hány olyan lánnyal voltam már együtt, aki a saját testét sem ismerte teljesen, nem hogy még másokét is. Ha ebben bízol, hogy majd egy másik lány mindent tudni fog, neked hogyan a legjobb, nagyot fogsz csalódni. Intelligencia és odafigyelés kérdése minden, ilyen téren pedig nem sok különbség van férfi és nő között.


30F

2017. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem biztos, hogy tudja egy lány, mi kell a másik lánynak. Két lánynak teljesen eltérhetnek az igényei. Az egyik pl. el tud élvezni bizonyos dolgoktól, a másik nem.

40/F

2017. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze nem biztos, nem tudja feltétlenül jobban de könnyebb helyzetben vannak a fiúknál-
2017. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom... Majd alakul valami előbb utóbb :)
2017. okt. 15. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!