Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi várható ezután, egyáltalán...

Mi várható ezután, egyáltalán van tettes vagy nincs?

Figyelt kérdés

Feljelentést tettem még június közepén,mert kiloptak a az egyetemen ,míg wc-re szaladtam be a pénztárcámból 60 ezer forintot,csak azt láttam,hogy megy el az illető a táskámtól,mire megnéztem mit vitt el és hiányzott a három húszezres elment mint a kámfor.


Másnap láttam a srácot az egyetemen és kihívtam rá a rendőröket akik kérdezgettek tőle és aztán el sem vitték. Bementem a rendőrségre feljelentést tenni,de a jegyzőkönyvben "ismeretlen tettes ellen" van írva. Aztám még egyszer meghallgattak júliusban,voltak kint az egyetemen,meghallgatták a portás biztonsági őrt is. A földszinten mindenhol van kamera de ez a 6-emeleten volt és ott sincs kamera mint a többi emeleten. Szemtanú sincs,semmi kézzel fogható. Hiába mondtam a rendőrségen,hogy láttam amint a srác a táskámtól ment el.

A héten betelefonáltam a rendőrségre,annyit mondtak,hogy még augusztus közepén kihallgatták a srácot ,itt jegyzem meg őt is TANÚKÉNT ,ő azt mondta nem tette. A biztonsági őrt az egyetemen három hete megint meghallgatták,azóta semmi.


Várható,hogy megoldódik a dolog és esetleg újra beidézik a srácot ,hátha beismeri?


Mi várható ezután? Annyit mondott a telefonban az előadó rendőr,hogy több felvilágosítást nem adhat telefonban.


Akkor hivatalosannincs elkövető még akkor sem,ha tudjuk,hogy ő volt? A rendőr is tudja,azt mondta sejti,hogy ő volt ,mert már régen volt priusza a gyereknek állítólag de ez nem jelent semmit.


Hogy lesz ezután? Három hónap eltelt Gondolom még nem adják fel a nyomozást,mert nekik is érdekük,hogy fel tudják a bűnöket deríteni. Hátha lesz hazugságvizsgálat,erre is gondoltam.


Szerintetek mi lehet a vége?

Meg lesz a pénzem?


Ne azzal gyertek,hkgy milyen buta vagyok,hogy őrizetlenűl hagytam a cuccom,már este 7 volt,senkit nem láttam azon az emeleten csak amimor ugye kijöttem a wc-ből. Nade ebből tanultam. Mindig mindent bevinni a wc-be is máskor.


Előre is köszi a válaszokat.



2018. szept. 15. 20:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2018. szept. 15. 20:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nagyon látszik az űgyben a bizonyíték, én nem bíznék itt átütő sikerben sajnos.


Privát bosszúknét terjeszthered róla szóban az infót, ennyit tudsz tenni.

2018. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos tanúk vagy kamerafelvétel hiányában nem sok jóra számíthatsz. Az a baj, hogy a rendőrség sem tudhatja, hogy nem te kamuzol-e. Nem feltételezek rólad semmi rosszat, ha belegondolsz, tényleg nem tudhatják. Az ártatlanság vélelme egy fontos elv az igazságszolgáltatásban, ha belegondolsz, te is belátod. Egyetlen ember vallomása nem elég ahhoz, hogy valakit gyanúsítottá tegyenek, ezért van az, hogy tanúként hallgatták ki a fiút. Sajnos ebből csak annyi lesz a tanulság, hogy ezentúl jobban vigyázol a cuccaidra, pláne arra, ami tolvajszemmel értékes. Én a hátizsákom simán kinnhagyom, a notebookot az asztalon rábízom valakire, ha úgy adódik, de a pénztárcát, telefont, apró, jól eladható dolgokat magammal viszem.

2018. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi? Semmi.

Nulla bizonyitéktól még is mit vársz?

2018. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval ha megyek a folyóson és elmegyek egy táska mellett amiből előtte valaki kivett valamit és elillant mint a kámfor...akkor én vagyok a tettes? Csupán tolvaj leszek attól a ténytől, hogy elsétáltam egy táska mellett?


Azt is láttad, hogy a keze a táskádban volt?


Ennyi nem bizonyíték! Én a helyében utána feljelentenélek hamis vád miatt! Az bizonyítható...a te verziód viszont nem!

2018. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!