Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Városon belül egy járda...

Városon belül egy járda felújítás miatt kitették a 30-as táblát és oda álltak ki a fényképészek, mennyitől jön ott csekk? mármint mennyire állítják a műszert 48tól fotóz?

Figyelt kérdés

#traffipax #szégyen #pénzbehajtók
2018. szept. 19. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

33 a maximum megengedett.

De legtöbbször a órád csal egy picit, így kb 35-töl lehet számítani. Ha közel 50-el mentél akkor nem lesz kevés a birság.

2018. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyorshajtás kalkulátor...
2018. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem mellesleg megérdemelnél egy csekket, már a megadott kereső szavak miatt is, egy közlekedési kihágás nem politikau kérdés.

Lehet nyugodtan véleményt nyilvánítani Orbán Viktorról, vagy másról, és lehet egyet is értek veked, de annak ne egy gyorshajtás legyen az indoka.

2018. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet de soha az életben nem találkoztam városon belül a 30as tábláknál rendőrrel sőt városon belül max a főutakon elvétve...
2018. szept. 19. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

30 + 15, tehát 45-től jöhet csekk.


Amúgy nem geodéták voltak? :D

2018. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, a választ már megjaptad, én másra mutatnék inkább rá: ez a híres magyar balesetmegelőzés. Alkalmilag kihelyezett harmincas táblánál traffizni. Mert ugye a gyorshajtás az elsőszámú baleseti ok. De nem a bírság a fontos....

Hányinger..

2018. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazabol nem allothatta 30ra mert volt elotte egy utkeresztezodes ami feloldja a 30as tablat, ott pedig a keresztetodes utan nincs semmilyen tabla... egyebkent 40 alatt mentem... ereztem a zsigereimben hogy lesnek ram mindenki tul szepen ment... :D
2018. szept. 20. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!