Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg sértő volt ez a...

Tényleg sértő volt ez a rendőrre vagy csak ő gondolta így?

Figyelt kérdés

Amikor be kellett mennem a kapitányságra tanúként kihallgatásra,mikor az irodába mementem a rendőrrel,kérdeztem ki fog kihallgatni,erre felelte,ő fog.

Mondtam neki,hogy ön rendőr vagy csak irodai munkás,mert egy pólóban volt meg farmernadrágban (nyár volt) .

Azt mondta,hogy " Nem vagyok irodai alkalmazott" ,ez sértő nem gondolja?,Ezt nekem mondta,mondtam elnézést. Rátértünk a tárgyra és a végén a jegyzőkönyv aláírásánál láttam,hogy valami "zászlós" akármi.


Tényleg sértő volt ,hogy azt kérdeztem,hogy nem -e irodai munkás? Esetleg lekicsinyíthettem a rangját vagy,hogy?

Nem szándékos volt,de már a rendőrségen is nem árt,ha tudjuk,hogy tényleg rendőr hallgat ki ebben a világban. Nem értek hozzá.


Köszi a válaszokat előre is.



2018. okt. 4. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondta a nevét és a rangját, akkor nem tudom, hogy honnan kellett volna kiszopnod, hogy ő kicsoda?

Semmi sértőt nem követtél el, ne izgulj!

Ö volt tuskó, mert az "Én!" az nem sokat nem mond.

Függetlenül attól, hogy te meg gondolhattad volna, hogy nem a könyvelő, vagy a bérszámfejtő jogosult téged kikérdezni, de nem kötelességed tudni!

2018. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még eszembe jutott, hogy annak idején ment a feleségem nőgyógyászati vizsgálatra és a szobában az orvoson kívül volt még egy csávó, aki pólóban, farmerben valamit bütykölt a számítógépen.

A feleségem is megkérdezte, hogy a fiatalember milyen minőségben tartózkodik bent a vizsgálat alatt.

Erre a kezelőorvosa azt mondta, hogy "Én kérek elnézést a kollégám nevében, valóban félreérthető a helyzet, mert nincs rajta köpeny, de ő is orvos."

Szóval biztos, hogy nem te hibáztál!

2018. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Első mondja a tutit!
2018. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Haha, a második is. :)
2018. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3-4

Köszönöm!

Nagy ölelés!:)

2018. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!