Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon könnyebben...

Magyarországon könnyebben megúszná a sorozatgyilkos mint nyugaton?

Figyelt kérdés
Szóval zárt ruházat (nincsenek szövetminták,lenyomatok stb) ismeretlen áldozat,alibi és elégetné az akkor használt tárgyakatl.Damilt,esőkabátot,torna cipőt,úszósapkát (a hajszálak ellen) viselt volna.Utána gépzsírral bekeni,egy kis benzin és elégeti a dolgait majd kidobja.A test persze ott maradna minták nélkül.Szóval ha lenne itthon egy zseniális gyilkos nem ilyen Sólyi cigánygyerek.
2018. okt. 22. 21:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Csak az zavarna hogy anyám mit érezne ha elkapnak és megtudja mit csináltam.
2018. okt. 22. 22:44
 22/23 SimkoL ***** válasza:
100%
Fogalmad sincs, hogy hogyan lehet egy embert megölni - ne is legyen - a másik pedig, hogy a feleségem 54 éves, de úgy vágna ki mint macskát sz..ni ha megtámadnád. Nem kicsi rendőri múltam van, sok mindent láttam 1986-tól, de szinte nem volt tökéletes bűntény, emberölés pedig volt olyan, hogy 15 év után lett meg az elkövető - de akkor is -.
2018. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
elhiheted,fekete zsákban hagyná el a házat,és nem egy darabban.
2018. okt. 22. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!