Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azok a lányok/nők akik rendőr...

Azok a lányok/nők akik rendőr vagy katona tisztnek tanulnak az NKE-n, hogy egyeztetik ezt össze a később családi élettel?

Figyelt kérdés
Vagy hivatáson belül keresnek férjet? Gondolom civil férfi nem igazán torelálja ezt. (Legalábbis magamból kiindulva gondolom.)
2018. nov. 8. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Tisztában vagy vele mennyibe megy a vibrátor? És nem szól ám vissza.
2018. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Esetleg érdemi válasz? Próbálom megérteni a helyzetet, ennyi.
2018. nov. 8. 18:11
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Jellemzően jobb képességűek a tisztiiskolás csajok, mint srácok. Jobban tanulnak, a fizikai alkalmassági követelményeket is jobban teljesítik (a női fizikumhoz igazodóan neki kicsit alacsonyabbak a követelmények).

Ennek oka, hogy korosztályukon belül tehetségesebb csajok mennek tisztiiskolásnak, mint srácok. Nőknek szép fizetés amit tisztként kereshetnek (450 ezer bruttó, 300 ezer nettó egy tipikus kezdőbér). Egy férfitől még magasabb ma az elvárás.


Egyébként a hivatásos pálya pont nagy létbiztonságot jelent, senki nem piszkál itt azért egy nőt, hogy miért szül 1,2,3... gyereket, ráadásul hivatásosoknak 100% táppénz jár (betegségre és gyermekápolási táppénz is, amíg a gyerek nem bölcsis). Sokan már hallgató korukban választanak hallgatótársaik közül férjet, aki ambíciózusabb az meg multinál dolgozó még pénzesebb srácot. Nyugisabb a rendvédelmis, katonai munka a civil állásoknál, itt azért nem rúgnak ki senki, mert rossz lett egy mutató, ahhoz komoly hülyeséget kell összehozni.

2018. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Attol hogy te nem toleralod meg sok ferfi igen.

Bar nalunk a legtobb csajnak/nonek valamilyen egyenruhas baratja/ferje van...

2018. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

"női fizikumhoz igazodóan neki kicsit alacsonyabbak a követelmények"..... 😂😂😂😂


"Kicsit"😂😂😂😂😂 vegyük példának csak a rendvédelmi szervek fizikaijánál a fekvenyomást: férfiak 60 kg ,nők 25 kg tényleg "kicsit" könnyített! Több mint 50%al....😂😂😂😂 Jobb képességűek.... Ez nem nem ,hanem adottság kérdése. Ennyit olvastam a válaszod ól,tovább nem is mert erdemtelen. Inkább aludj! Te feminista.... ;) 😂😂😂😂😂😂😂

2018. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Férfiként írtam. Tényleg klasszisokkal minőségibbek átlagban a női tisztek, mint a férfiak. Komolyabb képességű férfiaknak a hivatásos pálya aprópénzes (országos vezetők nem keresnek annyit, mint egy multis menedzser), én is ezért váltottam.
2018. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#4 mi az a nálunk? És ez az egész nincs negatív hatással egy születendő gyerekre? Illetve akinek civil a férje ott a nő hordja a nadrágot?
2018. nov. 8. 20:22
 8/16 anonim ***** válasza:

Katonasag, de nem MO.

Miert lenne negativ hatassal? Keritesen kivul ugyanazt csinalod mint egy civil.

A hadrag hordas meg minden par maganugye. Nem vagyok gyertyatarto.

2018. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 SimkoL ***** válasza:
Sokáig voltam határőr, rendőr és azt tapasztaltam, hogy a 'vegyes' értsd civil-hivatásos, házasságok nem tartósak, tisztelet a kivételnek.
2018. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ahol a férfi tiszt, a nő civil ott is tipikusan otthon az asszony dirigál. Egy férfi hivatásos tiszt jellemzően nem akar otthon kompenzálni.
2018. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!