Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha csókolózok egy lánnyal aki...

Ha csókolózok egy lánnyal aki fogyasztott alkoholt, utána rajtam kimutatható lehet szondával alkoholfogyasztás gyanúja?

Figyelt kérdés
Megyek randira egy lánnyal, beülünk valahova lehet egy pubba, én vezetek de mondtam neki nyugodtan ihat alkoholt. (Örülnék is neki, ha felszabadultabb lenne kicsit). Viszont, ha utána megcsókolom és hazafelé megszondáztat a rendőr lehet belőle probléma?

2018. nov. 15. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
2018. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
10%
Miért kell inni ahhoz hogy felszabadult legyen valaki.
2018. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nők szoktak fröccsözni az az rosézni , ebben semmi rossz nincs .
2018. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi baj van abban ha megiszik egy pohár bort péntek este? Én is innék vele csak vezetek, de attól még nem vonom meg tőle a lehetőséget.
2018. nov. 15. 23:19
 5/10 A kérdező kommentje:
#1-es köszi a linket, de nem lettem tőle okosabb. Azt tudom, hogy zéro tolerancia van ittas vezetéssel szemben, de a kérdésem az, hogy egy csóktól kerülhet-e annyi alkohol a "szervezetembe", hogy az kimutatható legyen?
2018. nov. 15. 23:22
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

butasag, nem lesz semmi bajod ha csokolozol vele


ha vampir lennel, akkor ova intenelek, hogy a veret szivd, de a tudodbe nem fog kimutathato alkohol kerulni azert mert megcsokolsz egy ittas lanyt

2018. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutathato ki.
2018. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Hogy lenne már kimutatható te szerencsétlen? Értem én hogy itt minden baromságot megkérdezhetsz, de azért ennyire ne vidd már túlzásba!
2018. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
pálinkával is moshatsz fogat, lényed le ne nyeld a pálinkát. A vér alkohol szintje a lényeg, nem a pálinkás lehelet.
2018. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem generálsz csókolózás közben akkora vákuumot szegény csajban, hogy kiszívod a gyomrában lévő alkoholt is, akkor nem mutatható ki... :)
2018. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!