Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha privátban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha privátban küldök valakinek képet, mondják, hogy nincs velem semmi baj, jól nézek ki, de utána már nem válaszolnak semmire?

Figyelt kérdés

De míg el nem küldöm a képet magamról, addig meg jól elbeszélgetünk.

Nő vagyok, 25 éves, és nem kérek privát üzeneteket.



#csúnya #mégiscsak
2018. okt. 14. 16:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
mégse nézel ki jól
2018. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Nincs veled semmi baj = Nincs két orrod vagy zöld bőröd, de nekem nem tetszel.
2018. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Heh képgyűjtők.

Nekem is volt egy srác minden nap rámírt, hogy küldjek már képet. Küldesz és ennyi. Utána bekerültél a gyűjteménybe, megvan amit akart.

2018. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
# 3 vagy csak csúnya vagy
2018. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mindig kérem, hogy őszintén írják le a véleményüket. Sokszor írják, hogy bejövök nekik, de nem tudom, mi értelme van hazudni.
2018. okt. 14. 17:02
 6/23 A kérdező kommentje:
A privát üzenetekre nem fogok reagálni. Minek küldjek képet? Hogy megírjátok, nincs velem semmi baj, aztán tovább szóba dem álltok velem?
2018. okt. 14. 17:05
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
Én ezért utálok képet küldeni. Minden jól meg képküldésig. Mondják hogy milyen kedves és aranyos vagyok. Majd utána lekopnak.
2018. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
sem*
2018. okt. 14. 17:05
 9/23 anonim ***** válasza:
Mert az itteni férfiak nagyrésze házas vagy kapcsolatban van. Elküldöd a fotód, jókat recskáznak rád, és ennyi voltál. Szerinted felrúgnak egy kapcsolatot miattad?
2018. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ismerkedni akarsz, azért küldesz képet?

Vagy önbizalom tuningnak?

Ismerkedést meg lehet fordítani, előbb kép, aztán duma. A legtöbbeket, nemtől függetlenül, úgyis a külső érdekli.

2018. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!