Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bilincsben csak alapos indokka...

Bilincsben csak alapos indokkal visz el valakit a rendőrség?

Figyelt kérdés

2018. nov. 16. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Az rendőrségi törvény értelmében úgymond a legenyhébb eset az, amikor bilincs alkalmazható, hogyha egyedül intézkedő rendőr állít elő. Ha többen vannak és úgy is bilincs a vége, akkor igen, elég alapos indok kell.
2018. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Elő van az irva, mikor kell bilincs. Értem haverok jöttek hajnalban. Néztem, mit akarnak a bilincsel, de röhögve mondták, nekik ez előirás. Pedig még csak gyanúsitott sem voltam.
2018. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Rájuk törték az ajtót faltörővel állítólag. Több nagydarab rendőr. Én dolgoztam és nem tudok részleteket.
2018. nov. 16. 15:24
 4/17 A kérdező kommentje:
Állítólag kutyát is hoztak autóval. Ennyi infóm van. Aztán bilincsben vitték őket el. 2 rendőrkocsi volt kinn és tucat rendőr. Helyszínelőket is hívtak vagy mi, de ezt a többi lakó mondta már.
2018. nov. 16. 15:27
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem kérdés, hogy miért.
2018. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenhez elég, ha a "jó" szomszéd feljelenti, hogy kábítószert tart otthon, akkor is így járnak el, ha utána kdierül, hogy az egész kamu volt - elöre ugyanis nem tudhatják!

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy tényleg volt valami büntény, lehet, hoyg csak protokoll.

2018. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, hogy ez protokoll lenne...Ok nélkül nem visznek el senkit, pláne, ha nem találnak semmit. És nem hinném, hogy alapos indok nélkül bárkire is rátörik az ajtót.
2018. nov. 16. 15:55
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

DE, ha olyan bejelentés érkezik, akkor rátörik az ajtót, megelözendö valami nagyobb bajt.


Másrészt meg ha csak "úgy hallottad", akkor valószínüleg a fele pletyka, a másik fele meg nem igaz!

2018. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok megint, te csak hiszed hogy nem.

Közelében voltam egy bűncselekménynek. Mellékesen ép a munkám végeztem. Szokatlanul nagy lett a ricsaj, ezért mentem megnézni télen egy szál ingben. Rögtön kattant rajtam is a bilincs. Ez úgy 22 óra körül volt. Hajnal három órakor azt mondták, igen, semmi közöm a dologhoz, ott az ajtó tűnjek el. Télen, egy szál ingbe hajnalba kitettek az ajtó elé.

2018. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát azt mindenki tudta a környéken, hogy nem járnak dolgozni, egész nap otthon vannak. Csomó ember jön megy éjjel hozzájuk. És mégis jól éltek. Persze c-k, azért azt megjegyezem. A körözési lista is velük van tele és a börtön is. Jah és őket, azóta sem engedték ki.. Egyszer egy telepen lakó idős úrral beszélgettem és mondta, hogy lefotózott egy fehér port, ami 7000 Ft-ért cserélt gazdát. Ő nem mondta, de tuti feljelentést tett. És mások is, akiket mnegfenyegettek ezek. Akikről én tudok, azok már elköltöztek. De azokat más miatt fenyegették meg.
2018. nov. 16. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!