Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdeklődnek, ha egy rendőr...

Mikusdomali kérdése:

Érdeklődnek, ha egy rendőr civilben megfenyeget, hogy kiveri a fogam mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ma reggel a gyerekeimmel biciklivel mentünk iskolába, amikor egy sárga zúzott kővel leszort földesút azakaszhoz értünk, ahol persze az én fiam elkezdett farolni! Mire a tulaj kijött, hogy leszedi a bicikliről(közben más trágár szavakat is mormolt)! Én felháborottam, közöltem vele, hogy közterület és ráhagytam! Mire a másik utcában észrevettem, hogy utánnam hajtott, én a gyerekeket felzavartam a járdára! Megállt, felszólított megint, hogy ha a gyerek mégegyszer farol leszedi a bicigliről, jött hogy kiveri a fogam, meg ami engem felháborított, amit hozzám vágott" tudjon róla,hogy rendőr vagyok" Lányom közben megijedt a biciklijével a hátam mögött az útra esett, közben jött mögöttünk egy másik autós, aki fékcsikorgatva állt meg a lányomtól egy méterre! Eldobtam a biciklit, odaszaladtam, de amire feleszméltem a fenyegetőző elhajtott! A lányom szerencsére egy térdplezurral megúszta, de sírva ment az ijedségtől isklolába! Mit tehetek ilyenkor? Ez nem foglalkozással való visszaélés?
2018. nov. 23. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Bőven, tipli az ügyészségre feljelenteni az ilyen idiótát.
2018. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Semmit. Két ember szóváltásba került az utcán, de nem történt semmi. Ezzel senki sem fog foglalkozni.
2018. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Tegyél feljelentést a rendőrségen ismeretlen elkövető ellen - neked nem kell elhinned hogy bárki azt állítja magáról hogy rendőr, akkor az úgy is lenne, ráadásul az hogy rendőr, az nem mentesíti ilyen esetben hanem súlyosbítja a cselekményét.

A feljelentést azért kell megtenned, mert nem téged fenyegetett meg erőszakkal, hanem a gyerekedet. Kiskorú ellen elkövetett vétség súlyosabb, akkor is utána kell járni ha csak szóban történt meg, csak fenyegetőzött, mert legközelebb lehet hogy nem leszel a gyerek mellett és akkor megteszi.

Ez számodra sok gondot fog okozni, mert a feljelentést is intézned kell, a rendőrrel is találkozni fogsz stb. stb. de hosszú távon csak azzal garantálhatod hogy nem teszi meg amivel fenyegetőzött ha még most lépsz, amikor ő is egy szimpla figyelmeztetéssel megúszhatja. Ezzel neki sem okozol valódi kárt és a gyereked is látni fogja, hogy megvéded.

2018. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt tart az ország ezek a rendőrök szívből gratulálok!!! Szolgálunk és védünk
2018. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Lejárató kérdés, fenyegetőző anyuka... tudatlan válaszadók.
2018. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!