Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lovas rendőr szeretnék lenni....

Lovas rendőr szeretnék lenni. Mit kell hozzá tanulni?

Figyelt kérdés

Idén fogok érettségizni egy közgazdasági szakgimnáziumban ami lássuk be elég távol áll a rendészettől. Tudom, hogy aki a rendfenntartás területén szeretne elhelyezkedni, annak ott a rendészeti szakközépsikola. De van ilyen felsőoktatásban is ahova tovább tudnék menni érettségi után, és az alapoktól kezdeni? Vagy ilyenkor mit kell tenni, ha már elvégeztem egy másik középsikolát?

Azt tudom hogy el kell végezni egy "sima rendőri képzést", majd utána szakosodni lovas rendőrnek, de az eleje nem tiszta ez a "sima rendőri képzés".

A lovas tudásom egyébként megvan hozzá. 10 éve lovagolok.

A válaszokat előre is köszönöm.


2018. dec. 2. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csináld úgymint Eric Cartman amikor NASCAR sofőr akart lenni szökjél be egy ABC-be és zabálj Vaginax-ot, hogy hülyébb legyél. Rendőrnek először is hülyének kell lenned.

[link]

2018. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Loápolást:-))
2018. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj el lovagolni hobbiból, mert ez marha nagy csalódás lesz neked.

Ne erre építsd az életed!

2018. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Waff ***** válasza:

A rendőr ló a hátán hordja a nemiszervét :P

Amúgy tényleg...válassz inkább egy tisztességes szakmát. Rendőr...pff..most komolyan...ne már.

2018. dec. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!