Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Akit súlyosabb bűncselekmény...

Akit súlyosabb bűncselekmény miatt visznek be a rendőrségre, azok ki szoktak bent kapni?

Figyelt kérdés

Nem egy piti lopás elkövetőjét hanem pl. Rablás,bántalmazással vesz el valakitől valamit vagy szexuális erőszak ilyesmikre gondolok.


Amikor az ilyet beviszik szokták bántani őket a rendőrök ,esetleg kihallgatáskor a nyomozók is?

Csak ez nem kerűl nyilvánosságra ugye.


Meg kényszerítő eszközt használhatnak,és aki megtámad valakit,erőszakol vagy bántalmaz va lop ami rablás az meg is érdemli,ha megvernék mint szódás a lovát.


Viszont mennyire gyakori ez?

Meg szokták verni az ilyeneket a rendőrö még akkor is ,ha esetleg együttműködik?



2018. dec. 25. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hogyha valaki megszeg egy szabályt,törvényt bármit milyen jogon várja el hogy vele szembe betartsák?


Már pedig szerintem nem úgy müködik hogy emberünket beviszik kihallgatni megverik és utána megy el lopni hanem pont, hogy fordítva.


És teljesen mértékben tudom hogy nem úgy működik a világ hogy na ha ő törvényt sértett végezzük ki csak szerintem elég vicces hogy az ilyen dologban érintett emberek azt nem tartják be ami rájuk vonatkozik de nagyon jól tudják mások mit tartsanak be.

2018. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha nagyon menősködik, el szoktak velük beszélgetni egy-egy nem bekamerázott helyen ;)
2019. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Különösen a ránézésre is félénk, cingár, ideges, félautistákat szeretik, nem is annyira a valódi nehézfiúkat. Ha valakit megvernek, akkor nem azért, mert meg akarják nevelni, vagy fenyíteni, hanem vagy merő poénból, mert élvezik, vagy ezzel akarják vallomásra bírni. Kivétel persze, ha disznóvágásért került be, akkor nyilván kap.
2019. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!