Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök maguk között...

A rendőrök maguk között mindenféle embernek elmondják az ilyen embert?

Figyelt kérdés

Ha van pl. egy lopási ügy és levelet küldenek a gyanusítottnak,hogy jelenjen meg ekkor meg ekkor kihallgatáson,szíveskedjék megjelenni. Valamint határozatban kiküldik neki és ilyen szép szavakkal írják le,hogy" ön eltulajdonított ez meg azt", így szíveskedjen meg úgy szíveskedjen ,meg önnek ehhez meg ehhez joga van".


Leírtam pár példát,hogy levélben még majdnem megtisztelően szólítják meg a gyanusitottat(gondolom törvény szerint így kell)


Viszont bent a rendőrségen a rendőrök egymás között ,lehet hogy csúnyán bedzélnek róla,hogy így meg úgy a csuda vigye ezt a tolvajt ,a csuda a kezét?

A rendőrök biztos nem szépet beszélnek a gyanusítottról egymás közt?



2019. jan. 10. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb ahogy írod. "Kiküldted már annak a fa...opó tolvajak a felszólítást?"
2019. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem sokszor bárkiről így beszélnek. egyszer mentem rendőrautóban, ott röhögtek a járókelőkön az iq lájtos sünök
2019. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!