Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr akarok lenni tudom...

Rendőr akarok lenni tudom hogy kevés, de mégis mennyi lenne a fizetésem kezdőként? És mennyit kell kötelezően túlóráznom? Nagyon örülnék ha egy Rendőr válaszolna, vagy valaki olyasvalaki aki biztosan tudja.

Figyelt kérdés

#rendőr #fizetés #rendőrség #Rendőr fizetés
2019. jan. 15. 14:02
1 2
 11/11 SZücsöm ***** válasza:

Ma már általában 3 féle ember típus megy rendőrnek. A "világtalan fiatal" aki még nem igazán tudja hogy mit kezdjen magával (kérdező én téged ide sorolnálak be) az isten háta mögött élő fiatal aki a falujában munkát nem találna sokszor normális oktatást sem kapott (kb az újoncok 65%-70% ára ez igaz (nem az oktatás része) és 3. a fanatikus aminek több fajtája is lehet van a negatív pl. aki embereket akar püfölni vagy ugráltatni és van a rendőri szempontból pozitív aki olyan perverz hogy még élvezi is hogy a munkája cigányok,drogosok,csövesek pesztrálásából áll főleg.


"De más szakmában nem tudom magam elképzelni" én ebből a válaszodból arra következtettem hogy tizenéves lehetsz.Ha igazam van akkor belőled még nagyon sok minden lehet. Én is így voltam vele hogy nem akarok irodában ülve dolgozni és pl egy MC be se akarok 40 évesen majd rohadni. Így utólag hogy mind 2t kipróbáltam inkább mennék nyugdíjba az MC-ből mert még az is sokkal kevésbé sz*pó munka mint a rendőrség arról nem is beszélve hogy már a kezdő fizetés is több a Mc be.


Nem tudod magad máshol elképzelni? Sz*rd le. Keress valamit még ha nem is érdekel és nem is értesz hozzá majd megtanulod. Legyen az pl bolti kasszás,éttermi munkás,árufeltöltő,áruszállító,vagy bármilyen szakmunka,esetleg akár egyetemre is elmehetsz valamit kitanulni. 1 valamit ne tegyél ha jót akarsz magadnak ne menj dolgozni állami szervhez: legyen az rendőrség,tűzoltóság,mentőszolgálat,posta,bkv. De ha mégis olyan perverz lennél hogy ezek közül választanál valamit akkor a rendőrség és a mentőszolgálat legyen a listád legalján ha nem akarsz a saját hibádból okulni.

2019. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!