Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg nem szeretik ezt a...

Tényleg nem szeretik ezt a rendőrök, mert mégtöbb dolguk lesz?

Figyelt kérdés

Feljelentés elutasítva,ma panaszt küldtem nekik,hogy milyen cselekményt tettek,megtettek-e mindent,ami alapján elutasitották. Zárójelben,mint egy kérdőre vonás,dehát ehhez jogom van. Nekik küldtem meg úgyis megmutatják az ügyészségnek.

Valamint azt is írtam,hogy hajlandó vagyoz az ORFK,nak és a Független Rendészeti Panasztestületnek is írni.


Azt mondta a család,hogy nem fogják jó szemmel venni,plusz munkát adtam nekik,valamint ne írjak olyat,hogy felsőbb hatóságnak ORFK,meg panaszirodának írok,mert magam alatt vágom a fát,fenyegetésért letartóztatnak. Míg mások az mondták,nagyon jól tettem,ezt az alkotmányos jog engedi.


Tényleg nem fognak a rendőrök örülni a panasznak,még bajom is eshet nekem is,ha tovább panaszolok?



2019. febr. 4. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Tényleg. A rendőrök Magyarországon nem foglalkoznak a bűnözőkkel, a becsületes állampolgárokat viszont előszeretettel zaklatják.
2019. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott a pont. Ment a zöld kéz,teljesen igazad van,én is így látom.
2019. febr. 5. 10:27
 3/3 kovpet ***** válasza:

"fenyegetésért letartóztatnak"


LOL :)

Fenyegetni csak illegális dologgal tilos, legálissal nem az.

Azaz mondhatom neked, hogy ha nem csinálsz ezt vagy azt, akkor feljelentelek, ez így legális.

De ha azt mondom, hogy megverlek, ha nem csinálsz valamit, az nem legális.

2019. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!